21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
22 Nisan 2013 Pazartesi 15:14

SDÜ’lü Öğretim Üyelerine Önemli Görev

SDÜ'lü öğretim üyeleri, Ak Parti Genel Başkanlığı'nca, Kent Ekonomileri Forumu’nda bölgesel çapta söz sahibi olacaklar.
SDÜ’lü Öğretim Üyelerine Önemli Görev

SDÜ'lü öğretim üyeleri, Adem Korkmaz, İlker Hüseyin Çarıkçı, Murat Ali Dulupçu ve Sedat Aktan Ak Parti Genel Başkanlığı'nca, Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un Başkanlığında yürütülen Kent Ekonomileri Forumu’nda bölgesel çapta söz sahibi olacaklar.

Nisan ve mayıs ayları içinde bütün Türkiye'de yapılacak Kentler için vizyoner projelerinin ortaya çıkarılmasının amaçlandığı çalışmaların bölgesel moderatörlüğü SDÜ'lü öğretim üyelerince yürütülecek.

AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un başkanlık ettiği Kent Ekonomileri Forumu çalışmasında SDÜ’den 4 profesör yer alıyor. İller için önemli vizyon projelerin hazırlanacağı ve hazırlanan bu projelerin hızla hayata geçirilmesinin planlandığı çalışmanın Isparta, Burdur, Antalya, Aydın, Muğla ve Hatay illeri moderatörlüklerini SDÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Adem Korkmaz, Prof. Dr. İlker Çarıkçı, Prof. Dr. Murat Ali Dulupçu ile Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sedat Aktan yapacak. Toplantıya sivil toplum kuruluşları, yerel yönetim temsilcileri, işadamları ve şehrin diğer aktörleri katılacak.

Yapılacak çalışmalarda, Isparta'dan Prof. İlker Hüseyin Çarıkçı, Burdur ve Hatay'dan Prof. Dr. Korkmaz, Antalya ve Aydın'dan Profesör Dulupçu, Muğla ilinden ise Prof. Dr. Aktan sorumlu olacak. Yapılan çalışmalar sonucunda illerin ekonomik gelişmelerine öncülük edecek vizyoner projeler raporlanarak Genel Başkanlığa sunulacak ve kamuoyu ile paylaşılacak.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 6 yorum yapıldı.
    YAZARLAR