24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
22 Ekim 2013 Salı 14:54

SDÜ’ye Araçla Giriş Artık Paralı

SDÜ, ‘yerleşke giriş nizamiyelerinden kontrollü ve güvenli bir şekilde giriş’ yapılabilmesi gerekçesiyle araçlar için etiket uygulaması başlatıyor. 1 TL karşılığında alınacak olan etiketler olmadan kampuse araç girişi yapılamayacak.
SDÜ’ye Araçla Giriş Artık Paralı

Girişimci (!) faaliyetleriyle dikkat çeken Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) araçla kampus girişi için etiket uygulaması başlatıyor. 1 Kasım tarihinden itibaren, SDÜ’ye aracınızla girebilmek için 1TL karşılığında verilecek olan etiketi almak zorunda olacaksınız.

SDÜ Güvenlik Şube Müdürlüğü’nden temin edilecek olan etiketler için bir defaya mahsus 1 TL ücret talep edilecek. 1 Kasım tarihinden itibaren ise etiketi olmayan araçlar kampus içerisine alınmayacak.

Konuya ilişkin olarak SDÜ’den yapılan açıklamada “Üniversitemizde çalışan akademik, idari ve şirket personeli ile öğrencilerin yerleşke giriş nizamiyelerinden kontrollü ve güvenli bir şekilde giriş yapabilmesi için araçlarına, araç etiketi takmaları gerekiyor. Personel ve öğrenciler etiketleri 1 Kasım 2013 tarihine kadar Güvenlik Şube Müdürlüğünden 1 TL karşılığında temin edebilirler. Anılan tarihten itibaren etiketi olmayan araçlar kampüs içerisine alınmayacaktır” denildi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 15 yorum yapıldı.
    YAZARLAR