19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
31 Ağustos 2013 Cumartesi 14:08

Seçim Ajans32'de Takip Edilir

Ajans32 MHP Lideri Bahçeli'nin 30 Ağustos tarihinde Günaydın'ın adaylığını açıklayacağını 20 Ağustos tarhinde okuyucularına duyurmuştu. Bahçeli, Ajans32'yi yanıltmadı...
Seçim Ajans32de Takip Edilir

Siyasi gündeme dair, kapsamlı analiz ve tespitlere sık sık yer veren Ajans32 gazetesi ve internet sitesi, okuyucularına 20 Ağustos'ta manşetten bir haber duyurmuştu.

Gazetenin manşeti, "MHP 30 Ağustos'ta Günaydın Diyecek" diye yayınlanmıştı. Genel Merkeze yakın kaynaklar, parti içi dengeler ve siyasi atmosfer analizleri sonucunda böyle bir tespit yaptık ve bu tespitimizi kesin bir dille okuyucularımızla paylaşmıştık.

Dün MHP Lideri Isparta çeşitli açılışlara katıldı ve akşam Atatürk stadyumunda düzenlenen konserde de partisinin Belediye Başkan adayını açıkladı. Bizim 20 Ağustos'ta duyurduğumuz ismi, Bahçeli onbinlerce Ispartalının huzurunda zikretti.

Ajans32 bundan sonrada kulis bilgileri, genel merkez kaynakları, parti içi dengeler ve siyasi atmosferleri dikkate alarak yapacağı siyasi tespitlerini okuyucuları ile paylaşmaya devam edecek...

Her zaman söylediğimiz gibi; "Seçimler Ajans32'de takip edilir"

MHP 30 AĞUSTOS'TA GÜNAYDIN DİYECEK HABERİ İÇİN TIKLAYIN  

İŞTE 20 AĞUSTOS TARİHLİ AJANS32 GAZETESİ
 

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 6 yorum yapıldı.
    YAZARLAR