23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Mayıs 2013 Salı 14:58

Senirkent MYO’da Lojistik Kariyer Günleri

Süleyman Demirel Üniversitesi Senirkent Meslek Yüksek Okulu Lojistik Programı tarafından bu yıl ikicisi düzenlenen Lojistik Kariyer Günleri 21–22 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.
Senirkent MYO’da Lojistik Kariyer Günleri

II. Lojistik Kariyer Günlerine katılım oldukça yoğundu, özellikle öğrencilerin önemli kazanımlar elde etmelerini sağlayarak, katılımcıların engin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmaları sağlandı.

Aynı zamanda program aralarında davetli konuşmacılarla tanışma ve birebir iletişime geçme şansı yakalayabildiler. Etkinlikle İlgili Meslek Yüksek Okulu Müdür Yrd. Erdal Eke Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencileri ile iş dünyası ve akademik camiayı bir araya getirmeyi amaçlayan etkinliğimizin özellikle Lojistik Programında eğitimlerini sürdüren öğrencilere mesleki anlamda katkılar sağlayacağını düşünmekteyiz. İki gün sürecek oturumlara Yrd. Doç. Dr. Sonay Zeki Aydın, Yrd. Doç. Dr. Işık Özge Yumurtacı, Taner Atlatırlar, Dr. Doğan Karadoğan, Prof. Dr. Mehmet Tanyaş, Öğr. Gör. Hilal Yıldırır Keser, Doç. Dr. Emine Koban, Engin Koban katılacak. Bizi kırmayarak davetimize icabet eden bütün konuklarımıza teşekkür ediyoruz dedi.

Ayrıca öğrencilerini de kutlayan Senirkent Meslek Yüksek Okulu Müdür Yrd. Erdal Eke etkinliğin başından sonuna kadar büyük bir özveri ile çalışan Lojistik programı öğrencilerinin mezuniyet öncesi göz doldurduğunu söyledi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR