25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Kasım 2011 Cumartesi 17:56

Şevket Savlu’dan Selçuk Tık’a Hodri Meydan

Yüreğin yetiyorsa, her hafta galibiyete 7 bin TL prim verİstifa eden Ispartaspor Kulüp Başkanı’na tepki gösteren Savlu ...
Şevket Savlu’dan Selçuk Tık’a Hodri Meydan

Yüreğin yetiyorsa, her hafta galibiyete 7 bin TL prim ver
İstifa eden Ispartaspor Kulüp Başkanı’na tepki gösteren Savlu, “Yüreğin varsa her hafta benim verdiğimi ver. Ben senin bitirdiğin ismimizi kurtarmak için şahsım olarak mücadele ediyorum. Teşekkür edeceğine muhalefet oluyorsun” diye tepki gösterdi.

Ispartaspor’da çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelen Olağanüstü Kongresinde takıma talip olan Şevket Savlu, istifa eden Kulüp Başkanı Selçuk Tık’ı bombardımana tuttu. Savlu, Tık’a, “Yüreğin yetiyorsa her hafta galibiyete 7 bin TL prim ver” dedi.

İşte Savlu’nun gündem yaratacak açıklamaları: “Yüreğin yetiyorsa her hafta galibiyete 7 bin TL prim ver. Bunu yapamıyorsan bedava kulüpte gezip sesini yükseltme. Senin verdiğin zararı Ispartaspor tarihinde kimse yapmadı.  Bu takım ve taraftar doğruyu bilirken senin yanlışı bilmen içler acısı. Ispartaspor’u roketliyen,  düşmekten kurtarmaya çalışan her hafta prim veren benim. Taraftara moral veren, hocayı her gün arayıp yorum ve dileklerini alan benim. Sen forma yaptıracak parayı bulamazken bir yıllık sponsoru bulan yine benim. Defterler bana geçsin, bu tedirginliğinin sebebini araştıracağım.  Ispartaspor’u bu hale nasıl getirdiniz araştıracağım. Transferlere 4 gün kala istifa etmen takımı intihara sürüklenmem, maçı aldıktan sonra tekrar sahiplenmem anlamam verici değil.

İstifa eden bir başkanın tekrar kulübe boy göstermesi faydalı olan insanları tedirgin etmen  doğru değil. Zannedersem istifasından sonra bizim gelmeyeceğimizi ve şov yapacağımızı düşündün. Her şey sizin düşündüğünüz olmadı.  Yüreğin varsa her hafta benim verdiğimi ver. Ben senin bitirdiğin ismimizi kurtarmak için şahsım olarak mücadele ediyorum. Teşekkür edeceğine muhalefet oluyorsun.

Çıkarabilirsem senin ismini de Ispartaspor’un ismini de temizlemiş olacağım. Artık polemik oyunların bitmesini, bizlerin ve futbolcuların şevkinin kırmamanı bekliyorum. Saygılarımla, spor kamuoyunu bildiriyorum” dedi.

Öte yandan Savlu, İhsaniye Belediyespor maçına da 7 bin TL prim vereceğini sözlerine ekledi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR