24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Nisan 2011 Pazartesi 18:30

Seyfettin Kalem MHP'den İstifa Etti

MHP Isparta İl Yönetimi'nin üyeliğini askıya aldığı Isparta Belediye Meclis Üyesi Seyfettin Kalem partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Seyfettin Kalem MHPden İstifa Etti

MHP Isparta İl Yönetimi'nin üyeliğini askıya aldığı Isparta Belediye Meclis Üyesi Seyfettin Kalem partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Isparta MHP'nin üyeliğini askıya aldığı Belediye Meclis Üyesi Seyfettin Kalem partisinden istifa ettiğini açıkladı. Kalem, istifasına ilişkin açıklamasında partisinin yanlışları konusunda yöneticileri uyarmasına rağmen hiçbir sonuç alamadığını bildirdi.

Kalem, “Hayatım boyunca doğru bildiğim ilkelerime sadık kaldım ve kalmaya da devam edeceğim. Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır düsturuyla teşkilat içerisinde yapmış olduğum yazılı ve sözlü bütün uyarılarıma rağmen herhangi bir sonuç alamadım. MHP'nin yetkili ve etkili organlarının yanlışta ısrar ettiklerini gördüm. Bunun karşılığı olarak ise üyeliğimin askıya alınması kararıyla ödüllendirildim. Bu nedenle tüm inanç ve değerlerime aykırı düşen bu teşkilat yöneticileri arasında kalmamı gerektirecek bir neden kalmadığından MHP üyeliğinden istifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR