20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Ağustos 2013 Çarşamba 18:00

SP Başkan Adayı Ziyaretlerine Başladı

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Süleyman Çakan, esnaf ziyaretlerine başladı.
SP Başkan Adayı Ziyaretlerine Başladı

Çakan beraberinde, Isparta Saadet Partisi İl Başkanı Cevat Gençay, İl Müfettişi Muhammet Mustafa Gülal, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Akbulut ile birlikte il ve İlçe yönetimine bağlı olan üyelerle birlikte esnafı ziyaret etti.

Ziyaret yapılan yerlerde esnafların içinde bulunmuş olduğu durum ve yapılacak olan Belediye seçimlerinde esnafın istekleri ve içinde bulunmuş oldukları sıkıntıları ve bunlara ilişkin çözüm yolları karşılıklı istişare edildi.

ESNAF GEÇMİŞTEKİ SAADETİ ARIYOR

Genel anlamda ziyaret edilen esnafların içindeki bulunmuş oldukları maddi durum güncelliğini korurken, aldıkları ticari emtiaları eskisi gibi depolarında stoktan ziyade günü birlik sipariş üzeri aldıkları ve hükümetin almış oldukları ticari kararlar neticesinde eski iş potansiyellerinin her geçen gün daha da aşağılara doğru çekildiğini yapmış oldukları işlerinin el emeği karşılığını dahi gününde tahsil edemedikleri görüldü.

SANAYİDE ESEN SAADET RÜZGARI

Gerçekleştirilen ziyareti değerlendiren SP'li yönetilciler, 54. hükümetin başbakanı olan Necmettin Erbakan’ın bu ülkeye kazandırdıkları ticaretle uğraşan o zamanlarda ki kazanımları ile şahıs olarak 3’er 4’er katlı ve altlarına günün modeli arabaları olmak üzere gözle görünen kazanımlar elde ettikleri ve fakat bu günün şartları karşısında bu hükümetin alınan ticari kararlar ile zor durumları neticesinde girilmiş olan bankalarda faizlerin geçmişteki kazanımlarını şimdi ise kaybettikleri gözlendiğini belirtti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR