19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Ekim 2013 Pazar 19:19

Spor Genel Müdürü Baykan, Isparta'da İncelemelerde Bulundu

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, incelemelerde bulunmak ve eksikleri yerinde görmek için Isparta'ya geldi.
Spor Genel Müdürü Baykan, Ispartada İncelemelerde Bulundu

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, incelemelerde bulunmak ve eksikleri yerinde görmek için Isparta'ya geldi. Genel Müdür Baykan, il ziyaretlerini sürdürüyor. Baykan, Zonguldak'ın ardından bugün de Isparta'da incelemelerde bulundu.

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, incelemelerde bulunmak ve eksikleri yerinde görmek için Isparta'ya geldi. Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerinde yapımı devam eden ve biten tesisleri incelemek, illerdeki sıkıntıları yerinde görmek isteyen Baykan, 51. ziyaretini Isparta'ya yaptı.

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Isparta'da ilk olarak Keçiborlu Spor Salonu'nda incelemelerde bulundu. Salon hakkında yetkililerden bilgi alan Baykan, gördüğü eksiklikleri yetkililere iletti.

Baykan salondaki incelemelerinin ardından Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Burada Isparta İl Müdürü Murat Gevrek ve yetkililerle görüşen Baykan, ilde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Baykan: DOPİNGLE GELEN BAŞARIYI İSTEMİYORUM

Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ziyareti esnasında sporcu ve antrenörlerle de sohbet eden Baykan, "Tüm yurtta olduğu gibi Isparta'da da sizler için yeni tesisler inşa ediyoruz. Bu yeni tesislerde daha sağlıklı ortamlarda spor yapacak ve daha başarılı olup, ülkemize büyük başarılar kazandıracaksınız. Ancak dopingle gelen başarıları istemiyoruz." dedi.

Baykan Isparta'daki ziyaretlerine daha sonra yapımı süren Gençlik Merkezi inşaatı ile devam etti. Baykan'a incelemeleri sırasında Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, şube müdürleri ve Isparta Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Özsavlu da eşlik etti. Baykan, tesisin yapımının bir an önce tamamlanması ve gençlerin hizmetine sunulması talimatını verdi.

Baykan, Gençlik Merkezi'ndeki gençlerle de sohbet etti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR