25 Eylül 2017 Pazartesi

Levent DOĞAN / Akdeniz Gazetesi / Ajans32

Spor Özel’de Sezonu Tamamladık

13 Haziran 2013 Perşembe 15:36

Kanal 32 Televizyonunda 15 günde bir salı günleri yayınlanan Spor Özel’in final programını önceki gün akşam yaptık. Ocak ayından bu yana Isparta’da futbol başta olmak üzere hemen hemen bütün spor dallarına yer verdik.

Kulüp başkanlarını, yöneticileri, antrenörleri ve sporcularımızı Spor Özel’de konuk ettik. Başarı serüvenlerinin yanı sıra, şehrin tesis sıkıntıları, sponsorluk konularının çözülmesi üzerine yayınlar yaptık.
Uzun yıllar sonra Isparta’da spor anlamında ilk programı yapmanın mutluluğu içerisindeyim. Camiadan gelen olumlu görüşlerde bizleri sevindirdi. Kanal 32 yönetiminin defalarca tekrar vermesi de programı kaçıranlar için de iyi bir fırsat oldu.

Ayrıca programa sponsorluk anlamında 6 ay boyunca destek veren İşadamları Ahmet Nedim Karasoy, Hasan Köstüklü, Mustafa Kaya, IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol, Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Büyükleblebi, Süleyman Dağlı, Necmettin Akşahin, Barida Hotels Sahibi Sami Öngör ve SPA İşletmecisi Burak Akpınar’a teşekkürü bir borç biliyorum.

Şahsımın her zaman yanında olan Sayın Vali Memduh Oğuz’a ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’e de manevi desteklerini de unutmadığımı belirtmek isterim.

Spor ve sporcunun sesi olmaya çalıştık. Isparta’nın tüm spor dallarında zirvede olması için hep birlikte çalışmalıyız. Çünkü spor iyi bir tanıtım aracı. O nedenle Isparta 2000 yıllarında olduğu gibi tek yürek olabilmeli. İşte o gün bu vurdumduymazlık yenilecektir.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR