23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Nisan 2012 Çarşamba 13:33

Tekin Bayram'ın İsteği Kabul Edildi

Yalvaç Belediyesi, Bölge Hastanesi’nin yapılacağı Sümer halı arazisindeki halı fabrikasının makine ve teçhizatlarına talip olmuştu.
Tekin Bayramın İsteği Kabul Edildi

Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram, Kaymakamlık aracılığıyla gönderdikleri resmi yazıyla Sümer Halı Fabrikası’nda bulunan makine, teçhizat, yedek parça, işletme malzemesi ve diğer malzemelerin kendilerine devredilmesini istemişti.

Bu teklif, Ankara’da Özelleştirme Dairesi ile yapılan görüşmeler sonucu kabul edildi ve tüm araç gereçler, mülkiyeti özel idarede kalmak kaydıyla Yalvaç Belediyesi’ne bedelsiz olarak devredilecek.

AK Parti Yalvaç İlçe Başkanı Osman Çiftçi, yaptığı özel açıklamada, “Hizmet esas olunca, parti ayrımı askla gözetmeyiz. Bu da bunun en güzel örneğidir” dedi. Çiftçi, “Milletvekillerimiz Recep Özel ve Süreyya Sadi Bilgiç’in katkılarıyla Özelleştirme Dairesi Başkanlığı’nda Sümer Halı Fabrikası’nın makinelerini Yalvaç Belediyesi’ne bedelsiz olarak, mülkiyeti özel idarede kalmak şartıyla devredildi. Yalvaç’a hizmet noktasında gayretimiz var” dedi.

Bu kararın ardından belirlenecek bir tarihte, Sümerhalı fabrikasının tüm araç gereçleri Yalvaç’a taşınacak.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR