24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
14 Temmuz 2013 Pazar 12:45

Temsilcilerimiz Lige Katılacak Mı?

BAL’da banka teminat mektubu yatırmanın son günü 19 Temmuz.
Temsilcilerimiz Lige Katılacak Mı?

Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde bu yıl güller diyarını temsil edecek olan Ispartaspor, Isparta Emrespor A.Ş. ve İl Özel İdarespor’un 19 Temmuz Cuma günü mesai saatine kadar 25.000.TL. tutarındaki en az bir yıllık Banka Teminat Mektubu veya 25.000.TL’nin nakit olarak yatırıldığına dair banka dekontunu Futbol Federasyonu’na ulaştırması gerekiyor.

Isparta’nın 2013-2014 Sezonunda profesyonel ligde takımı olmayacak. Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde yer alan temsilcilerimiz Ispartaspor, Isparta Emrespor A.Ş. ve İl Özel İdarespor’un da yeni sezona katılıp katılmayacağı 19 Temmuz Cuma günü belli olacak.

Takımlar, 19 Temmuz Cuma günü mesai saatine kadar 25.000.TL. tutarındaki en az bir yıllık banka teminat mektubu veya 25.000.TL’nin nakit olarak yatırıldığına dair banka dekontunu Futbol Federasyonu’na ulaştırması gerekiyor.

Şu ana kadar takımlardan ses çıkmazken, bu sessizlik spor camiasını da düşündürüyor. Kulüplerin bir an önce evrakları tamamlayıp federasyona göndermesi bekleniyor.

İŞTE GEREKEN BELGELER:
2013-2014 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’e Katılım Genel Esasları ve katılma hakkı bulunan takımların listesi aşağıda belirtilmekte olup, bu esaslar doğrultusunda lige katılması kabul edilen kulüpler belirtilen belgeleri hazırlayarak, en geç 19 Temmuz 2013 tarihine kadar Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Müdürlüğü’ne (Ehlibeyt Mah. 6.Sok. No:3 Balgat-Ankara) göndereceklerdir.

Gönderilecek Belgeler:
1. Kulübün Bölgesel Amatör Lig’e katılacağını belirten Yönetim Kurulu kararının bir sureti.

2. Katılım Formu. (Ek:2)

3. Antrenman ve müsabakalarda fiilen kullanılacak soyunma odası ve hakem odasına sahip, nizami boyutlarda, doğal çim veya uygunluğu Türkiye Futbol Federasyonu tarafından onaylanmış suni çim zeminli mülkiyeti kulübe ya da kulübün bağlı olduğu kuruma veya bir başka kuruma ait olup, bu sahanın kulübe tahsis edildiğine dair belge. Saha -Stat Kriterleri (Ek:3)

4. 25.000.TL._ tutarındaki kati ve en az bir yıllık Banka Teminat Mektubu (Ek:4) veya 25.000.TL.nin nakit olarak yatırıldığına dair banka dekontu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR