23 Eylül 2017 Cumartesi

Neriman CANBOLAT / Ajans32

Teşekkürler

03 Ekim 2013 Perşembe 20:41

  Tanıdığım tanımadığım birçok kişiden tebrik ve başarı mesajları ve e-postaları aldım. Bizi biz yapan değerlerimizi bilmemiz, günlük hayatta da tesirlerini hissetmemiz gereklidir. Her bilgisizliğin sonu yıkım getirdiği gibi, bizi biz yapan değerlerimizi unutmamamızda küçüklük duygusu getirmekte, geçmişimize ve bizimle yola çıkan, destekleyenlere güvenlerini yitirmememize sebep olmaktadır.

İşte bu düşünceden hareketle bize katkısı olan değerlerimize bir teşekkür buketi sunmayı düşündüm bu haftaki yazımda… Başta bizi basına ve halka tanıtmada yaptığı muhteşem çalışmaları için saygıdeğer Mustafa Kahraman beye ve çok yetenekli Ajans32 ekibine canı gönülden sonsuz teşekkür ediyorum. Tüm Isparta yerel basına yaptıkları jestten dolayı çok teşekkür ediyorum.

Tatlı Telaş ismi ve projemiz üzerinde fikirlerinden dolayı, işyerimizi açmakta ve çalıştırmakta zamanın tüm yönlerinde yanımda olan, en zor zamanları aşmamı sağlayan ve bana olan inançlarını yitirmemiş olan, yaşam boyu minnettarlık duyacağım mükemmel çocuklarım Ahmet, Enes ve Sedama sonsuz teşekkür ediyorum.

    Uzun yıllardır kadim dostum, arkadaşım, her konuda ilk fikrini aldığım akıl hocam, manevi rehberim Onur Ercan hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Kızılay Kan Merkezi müdürü Şerafettin Kılınçel Beye ve en değerli can dostum saygıdeğer eşi Tülay hanıma çok teşekkür ediyorum. Desteklerini hiç bırakmayan haklarını asla ödeyemeyeceğim saygıdeğer Süleyman İzgi beye ve muhterem eşi Ayşe hanıma teşekkür ediyorum.
Halıkent Zihinsel engelliler okulu Öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Manevi kızım Gülsüm Aksın ve değerli eşi Şahin Aksın beye teşekkür ediyorum.

   Körfez Dershanesi Müdürü Sayın Ali Rıza beye teşekkür ediyorum. Her zaman yanımda olan okuyarak ayırdığınız zamanlar için siz değerli okurlarıma teşekkür ediyorum ve sizlere minnettarım.
Güvenini üzerimden hiç eksik etmeyen kadim dostum, can yoldaşım Hülya Karabacak hanıma ve değerli eşi Yüksel Karabacak beye teşekkür ediyorum. Baştan bu yana bize desteklerini esirgemeyen Esnaflığın en güzelini sergileyen, örnek esnaf olarak ilan edebileceğim Uğur sokak esnaf komşularıma katkı ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. 

    Burada ismini yazamadığım sadık can dostlarıma, aileme tüm desteklerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Düşlerimizin gerçek olduğunun ispatı, sevgi dolu, huzur dolu pembeli mavili renk cümbüşüyle insanları cezbeden “TATLI TELAŞ” iş yerimizi açalı 2 hafta olmasına rağmen sizler sayesinde Isparta’nın ilgi odağı haline geldik. Ekilen tohumların, meyveye dönüştüğünü gördük. Öğle zamanlar oldu ki! Kararlarımızı şartlar öğle gerektirdiği için almak zorunda kaldık… Ama önemli olan limonları alıp limonata yapmak…

Ticaret ilk bakışta ilginç ve çekici görünse de, çetin bir mücadele gerektiren bir yaşam oyunu. Coşkulu olmak, işinden ve müşterilerinden keyif almak gerekiyor. İşyerimizin en değerlisi müşterilerimize ne kadar kıymetli olduklarını hissettirdiğimizi düşünüyoruz.
En büyük sermayemiz ailece hiç bitmeyen enerjimiz ve güler yüzümüz. Güler yüzümüz müşterilerimize ilk sattığımız şeydir. Yaptığımız her satışın uzun süreli bir ilişkinin başlangıcı olduğunun bilincindeyiz. Biliyoruz ki bir müşterimizin memnuniyeti bin müşteri veya tam aksi de olabilir. Yeter ki para cebimize girsin mantığıyla hareket eden satıcı asla değiliz. Zaten kendimizi satıcı olarak görmüyoruz.

Müşterilerimizin yapacakları tercihleri konusunda doğru karar vermelerini sağlayacak kılavuzluk yapıyoruz. Ürünlerimiz lisanslı olduğu için gönül rahatlığı içinde hiç tereddütsüz tercihlerini yapabiliyorlar. Güven ve huzuru vermenin mutluluğunu biz daha fazla yaşıyoruz. Ürünlerimiz herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek piyasadaki en yeni ve en son modeller. 

Sevgili aşamasından başlıyor söz, nişan, kına gecesi, düğün hamilelik dönemi, doğum, ilk diş, ilk adım tüm yaş günleri veya arkadaşlarınıza sürprizler. Hediye ne alacağım diye düşünmeyeceksiniz. İlginç sürpriz kutlamalarınızda “TATLI TELAŞ” hemen imdadınıza yetişecektir. İş anlayışımız her zaman, tam zamanında söz verdiğimiz gibi hizmet etmek. Bizim için önemli olan müşterinin kapıdan girmesindeki değer uğurlanırken de aynı değerde olması.

Parolamız “dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla ve asla yorulmazlar” Dinlenmemek üzere çıktık yola. Aslında bizler yola çıkmayız, yolculuk bizi bir yerlere götürüverir. Hedefimiz çok büyük. Bunun içinde ÇALIŞMAK, HADEFE KİLİTLENMEK, YİNE DURMADAN ÇALIŞMAK… Bence fırsat kapıyı çaldığında kapıyı açmak ve kapıdan geçmek gerekiyor. Bazen “kimo” diye bile sormamak gerekiyor. “TATLI TELAŞ” ekibi, o güzel tatlı telaşlarınızda, bir ömre atılan her ilk adımlarınızda birbirinden farklı ve renkli tasarım ve projeleriyle hemen bir adım yanınızda.

Mutlulukla kalın…

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya 7 yorum yapıldı.
    YAZARLAR