25 Eylül 2017 Pazartesi

Levent DOĞAN / Akdeniz Gazetesi / Ajans32

Teşekkürler Isparta

16 Ekim 2011 Pazar 01:02
Teşekkürler Isparta

Değerli Ispartalılar ve sevgili okuyucularımız, gazetemiz, verdiğiniz destekle her geçen gün daha büyüyor.

Aylık süreli olarak başladığımız spor dergisinin ilk sayısı olan ekim ayı sayısını siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunduk. Elbette teknik hatalarımız var. Bu hatalarımızı önümüzdeki sayıda telafi etmeye çalışacağız. Tasarım anlamındaki teknik aksaklıkları da aşarak çok güzel eserler ortaya koyacağız.

2. sayıyı çıkarmak için de çalışmalarımıza şimdiden başladık. İlk sayıda bizlere her türlü kolaylığı sağlayan başta müdürlerimiz olmak üzere, kulüplerimize, antrenörlerimize ve sporcularımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca gazetemize reklam anlamında da katkıları olan herkese de iyi ki varsınız diyorum. Açıkçası zorlu sürece çıkarken bu kadar destek alacağımızı düşünmüyordum. Herkes elinden geldiğince bizlere destek olmaya çalıştı.

Diğer sayılarımızı daha güzel bir şekilde sizlerle buluşturacağız. Bu güvene layık olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Farklı haber tarzımızla, çok özel fotoğraflarla her zaman olduğu gibi Akdeniz’e yakışan çalışmalar ortaya koymaya gayret göstereceğiz. İlk sayımızda futbola yer vermeden, diğer spor dallarına parmak basmıştık. Ama 2. sayıda bu sporun vazgeçilmezi olan futboldaki olan biteni de sizlere yansıtacağız. Bölgesel Amatör Futbol Ligi ekiplerinin de haberleri diğer sayılarımızda yer bulacak.

Spor gazetemizle ilgili olarak ekip arkadaşım Feti Kılıç ile birlikte şahsım her türlü eleştiriye de açığız. Bizler okuyucularımızdan gelen istekler doğrultusunda, kamuoyuna 'En iyi nasıl hizmet sunulabilir?'in çabası içersindeyiz. Isparta sporuna katkı da bulunuyorsak ne mutlu bizlere...

Biz, dün olduğu gibi bugünde aynı şevkle yolumuza devam ediyoruz.

Elbette başarı olduğunda çeşitli eleştirilerde olacaktır. Biz profesyonelliğin gazetecilikte ne anlama geldiğini bilenler olarak, eleştiri ve tenkitlere açığız. Ancak bizlerin önüne taş koymaya çalışan herkesin karşısında da profesyonelliğin gerektirdiği şekilde dururuz...
Bunları bir kenara bırakalım, 2. sayımız çok özel bir çalışma olacak.

Bizi izlemeye devam edin...

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR