26 Eylül 2017 Salı

Levent DOĞAN / Akdeniz Gazetesi / Ajans32

Teşekkürler..

16 Ocak 2013 Çarşamba 17:06

Gazetem Akdeniz’de 2004 yılından bu yana Spor Servisi’nde görev yapmaktayım. Spor anlamında Isparta sporunun sesi olmaya devam ediyoruz. Isparta Akdeniz Gazetesi, bugün 2 sayfa olarak spora en çok önem veren bir medya lideri. Sporculuk hayatımdan bu yana hiç kopamadığım sporda Allah’ıma çok şükürler olsun ki Isparta’nın tek televizyonu Kanal 32’de de hedeflerim arasında yer alan Spor Özel’i yapmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bu şehirde sporu harekete geçirecek yine bizleriz. Ispartaspor’un 1999-2000 Sezonlarında İşadamı Atakan Yazgan Başkanlığı döneminde büyük beğeniyle izlediğim, Tarkan Çetin ve Sedat Cican gibi gazeteci büyüklerimin hazırladığı Spor Özel’i yıllar sonra tekrar aynı ekranlarda başlatmak bize nasip oldu. O zamanlar Isparta’nın sporu bambaşkaydı. Tribünler tıklım tıklımdı. Ve kentte spor sevgisi oldukça iyiydi.

Spor farklı bir olay. Ben inanıyorum ki spor programı haftalar ilerledikçe daha çok tutacak. 15 günde bir salı akşamları saat 21.00’den sporun sesi olacağız. Ayrıca genel tekrarı ise pazar günleri saat 14.00’den itibaren kaçıranlar izleyebilecek. Sadece futbol değil tüm dallara eğileceğiz. Uzak doğu ve ferdi dallarda da önemli isimleri ağırlayacağız.

Bu arada Spor Özel’e katkılarından dolayı IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol’a, IYAŞ Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Büyükleblebi’ye, Süleyman Dağlı’ya, Necmettin Akşahin’e, Barida Hotels İşletmecisi Sami Öngör’e, Barida Hotels Rose Spa İşletmecisi Burak Akpınar’a, Hakan Madencilik Sahibi İşletme Sahibi Ahmet Nedim Karasoy’a, Aden Tekstil Sahibi Hasan Köstüklü’ye, Ünilever Genel Müdürlerinden Mustafa Kaya’ya, İşadamı Atakan Yazgan’a, Mehmet İpekçi’ye, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’e, SDÜ Sağlık Bilimleri ve Spor Bölümü Başkanı Fatih Kılınç’a, Eski Ispartaspor Kulüp Başkanı Remzi Erdoğan’a, spor dallarındaki il temsilcilerimize, kulüp başkanlarımıza, antrenörlerimize ve sporcularımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu program sizlerin eseri. Ve ismini şu an hatırlamadığım büyüklerime, meslektaşlarıma, Akdeniz ve Kanal 32 Ailesi’ni de unutmadığımı belirtiyorum. Ayrıca Ajans 32 Sahibi Mustafa Kahraman'a da katkılarından dolayı teşekkürü bir borç biliyorum

Spora gönülden destek verenleri bu programda ağırlayacağız. Isparta’daki tesisler, saha, kulüplerin sıkıntıları ve başarı öyküleriyle karşınızda olacağız. Sporla kalın, hoşçakalın.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR