21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
27 Mayıs 2015 Çarşamba 14:44

TOKİ Emeklimize Ve Dar Gelirlimize Konut Yapacak

TOKİ Emeklimize Ve Dar Gelirlimize Konut Yapacak
TOKİ Emeklimize Ve Dar Gelirlimize Konut Yapacak

İşçi Emeklileri Derneği Isparta Şube Başkanı Abdülkadir Ersal’ın “emeklilerimize TOKİ kanalıyla konut istiyoruz. Bu konuda AK Parti milletvekillerinden müjde bekliyoruz” açıklamasına AK Parti Isparta Milletvekili ve milletvekili adayı Süreyya Sadi Bilgiç’ten cevap geldi ve Bilgiç müjdeyi verdi.

AK Parti Isparta Milletvekili Bilgiç, emekliler ve dar gelirlilerin konut sahibi olmaları için gerekli çalışmalara başladıklarını belirterek şu açıklamayı yaptı: “İşçi Emeklileri Derneği Başkanımızın açıklamalarını okudum. Kendileri ziyaretlerimizde de bu konuyu gündeme getirmişti. Biz hemen gerekli çalışmalara başladık.

Isparta’daki dar gelirli vatandaşlarımızı ve emeklilerimizi TOKİ aracılığıyla kaliteli ve ucuz konut sahibi yapacağız. Buradan müjdeyi veriyorum. Seçimin hemen ardından talep toplama çalışmalarını yapacağız ve TOKİ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız kanalıyla konut yapım çalışmalarına başlayacağız.

Böylece TOKİ Isparta’da 4. etap konut çalışmalarına başlayacak.
AK Parti iktidarı Isparta’nın her noktasına, her insanına hizmet etmeye devam edecek. Emeklilerimizin de, işçimizin de, memurumuzun da, gencimizin de, esnafımızın da yaşlımızın da, kısaca toplumumuzun bütün kesimlerinin sorunlarını bugüne kadar çözen ve çözecek olan tek parti AK Parti’dir.

TOKİ 4. etap çalışmalarında ciddi sayıda bir konut yapacak. Ispartamıza hayırlı olsun.”

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 4 yorum yapıldı.
    YAZARLAR