24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Kasım 2014 Cuma 15:29

Tuncay Engin Kimleri Rahatsız Etti?

MHP Isparta İl Başkanı İsa Yalçın, BAKA Genel Sekreteri Tuncay Engin'in görevden alınması üzerine bir basın açıklaması yaptı. Yalçın, AK Parti2ye göndermede bulundu.
Tuncay Engin Kimleri Rahatsız Etti?

MHP İl Başkanı İsa Yalçın açıklamasında, "BAKA Genel Sekreteri Sayın Tuncay ENGİN Isparta’da göreve geldiğinden beri ayrım yapmaksızın herkese mesafeli bir yakınlıkla hizmet etmiş, Isparta’da az rastlanır bir olayı gerçekleştirmiş; iş dünyasının, Isparta’nın kanaat önderlerinin, Sivil Toplum Kuruluşlarının kısacası Isparta’nın tüm dinamiklerinin takdirini kazanmış, Isparta’ya 4,5 yılda büyük hizmetler yapmış değerli bir hemşerimizdir.

Sayın Engin, kimleri rahatsız ettiyse maalesef görevinden alınmıştır. Bunun idari bir tasarruf olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Isparta’ya faydası dokunan bir evladı daha uzaklaştırılmıştır. Hangi niyetle yapıldığı kısa bir zaman sonra ortaya çıkacak olan bu görevden almanın faturası maalesef Isparta’ya kesilmiştir. Bu faturayı kesen AKP’lilere biraz vicdan muhasebesi yapıp, Isparta’ya zarar verecek işlerden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz.

İlgili bakanın en başarılı kalkınma ajansı olarak Isparta’yı gösterirken hangi gücün aynı bakana bu imzayı attırdığını merak ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak açılım adı altında ülkemizin varlığını tehdit eden teröristlere müsamaha gösterilirken memleketine ve milletine hizmet eden dürüst ve namuslu insanlara iyi niyetli bakılmayacağının farkındayız.
Hemşerimiz Tuncay Engin’e Isparta’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, kendilerine ve saygıdeğer ailesine bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 6 yorum yapıldı.
    YAZARLAR