19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
03 Aralık 2010 Cuma 12:00

Tural: Uygulamadan Geri Adım Atılmamalı

Ahmet Tural, Isparta'da trafiğin çok ciddi bir sorun olduğunu, sorunları çözmek için radikal kararların uygulanması gerektiğini söyledi.
Tural: Uygulamadan Geri Adım Atılmamalı

Isparta Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Tural, Isparta'da trafiğin çok ciddi bir sorun olduğunu, sorunları çözmek için radikal kararların uygulanması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

"Eğer trafik sorunu çözülecekse alınan kararların uygulanması gerekiyor. Geri adım atılmamalı.Geri adım atılırsa sonuca varılamaz. Mimar - Sinan Caddesi ve diğer bazı konularda il Trafik Komisyonunda bazf kararlar alındı. Bu kararların deneme olarak uygulanmasına başlandı. Hemen bu iş olmadı diye vazgeçersek olmaz. Deneme sırasında bakılır; eksikler, fazlalıklar, aksayan yönler, yapılması gerekenler tespit edilir ye sonra gerekli düzeltmeler yapılır.'Esnafımız dükkanının önüne araç park ederek kendine zarar veriyor. Dükkanların önü müşteri araçlarına bırakılmalı. Biz de ne yazık ki bu yapılmıyor.

Mimar - Sinan Caddesinde otoparkla, yaya geçidi ile veya diğer konularla ilgili 1 ay deneme yapılır ve eksiklikler tespit edilir. Ama kesinlikle kararlardan, vazgeçilmemeli. Vazgeçerek, geri adım atılarak bir yere varamayız. İleriye gidilmeli, ileri adım atılmalı. Radikal kararlar alınmazsa trafik sorunu daha da içinden çıkılmaz hale gelecek.”
Tural, trafik sorununun çözümü için alınacak bütün kararlara destek vereceklerini, esnafı da mağdur ettirmeyeceklerini sözlerine ekledi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR