25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
14 Şubat 2012 Salı 14:57

Turizmde Yeni Körfez Hamlesi

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), bölgenin turizm potansiyelinin tanıtılması ve Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Kuveyt ile Umman’dan oluşan Körfez ülkelerinden zengin turistleri bölgeye çekebilmek ...
Turizmde Yeni Körfez Hamlesi

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), bölgenin turizm potansiyelinin tanıtılması ve Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Kuveyt ile Umman’dan oluşan Körfez ülkelerinden zengin turistleri bölgeye çekebilmek amacıyla tur operatörlerine yönelik Fam Trip (Tanıtım Gezisi) programlarının ikincisine hazırlanıyor.

Sektörün ilgili kurum ve kuruluşları ile birlikte hareket eden BAKA, başarıyla gerçekleştirilen Suudi Arabistan’ın ardından Kuveyt, Bahreyn ve Katar’daki tur operatörlerine yönelik olarak Fam Trip programı çalışmalarına başladı. 20 tur şirketi temsilcisinin 26-29 Mart 2012 tarihlerindeki Antalya, Burdur ve Isparta’yı kapsayan programlarının ana hatlarını belirledi. Programda; Kuveyt, Bahreyn ve Katar’dan gelecek tur operatörleri, Batı Akdeniz’i tanıma turlarının ardından bölgedeki tur operatörleri ve konaklama tesisleri yetkilileriyle çalıştayda buluşacak.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR