25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Mayıs 2013 Cuma 15:06

Uçağımıza Sahip Çıkalım

Havalimanına inecek olan ve içinde THY Genel Müdürü Temel Kotil ile Ulaştırma Bakanlığı yetkililerinin de bulunacağı uçağı karşılamaya davet etti.
Uçağımıza Sahip Çıkalım

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Türk Hava Yolları Şirketi’nin 20 Mayıs tarihinden itibaren karşılıklı Isparta-İstanbul uçak seferlerini başlatacak olması ve ardından yapılacak çalışmalarla ilgili toplantı yaptı. Toplantıda, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, Ticaret Borsası, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, İşadamları Dernekleri yetkilileri ile Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu yetkilileri hazır bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan toplantıda ITSO Başkanı Başdeğirmen, Pazartesi günü saat 13.25’te İstanbul’dan hareket ederek Isparta Süleyman Demirel Havalimanına inmesiyle başlayacak olan İstanbul- Isparta, Isparta İstanbul karşılıklı uçak seferlerine sahip çıkılması konusunda ITSO üyeleri ve vatandaşlardan destek istedi.
Pazartesi günü İstanbul’dan saat 13.25’te kalkan ve içinde Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil’in başta olmak üzere Ulaştırma Bakanlığı yetkililerinin de bulunacağı uçağın saat 14.00’de Isparta’ya ineceğini belirten Başdeğirmen, “Sayın Genel Müdür Kotil’e ve uçaktan inecek olan yetkililere Isparta ve Burdur için bu seferleri ne kadar istediğimizi göstermemiz gerekiyor. Bu nedenle Pazartesi günü Süleyman Demirel Havalimanına gelecek ilk uçağın kalabalık bir toplulukla karşılanmasını arzu ediyoruz. Bizler uçağımıza sahip çıkarsak Türk Hava Yolları yetkilileri de uçak seferlerini ilerleyen zamanlarda bizim isteklerimize göre ayarlayabilir. Kamuoyu oluşturursak hem sefer saatlerinde hem de seferlerin haftada 7 güne çıkarılmasında söz sahibi oluruz. Bütün bunların yapılması için öncelikle işadamlarımızın ve kamuoyunun desteğine ihtiyacımız var. Pazartesi günü saat 14.00’de Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri olarak orada olacağız. Tüm işadamlarımız ve Isparta halkını 20 Mayıs Pazartesi günü saat 14.00’de Süleyman Demirel Havalimanına uçağı karşılamaya davet ediyoruz.”diye konuştu

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR