26 Şubat 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Ocak 2021 Salı 09:19

Ücretsiz Hizmet Vermeye Başlıyor

Ücretsiz Hizmet Vermeye Başlıyor
Ücretsiz Hizmet Vermeye Başlıyor

Ulu Cami tuvaletinin ardından Mimar Sinan ile Kavaklı Cami tuvaletlerinin de modern bir şekilde yenilemeleri tamamlandı ve pazartesi gününden itibaren vatandaşlara 24 saat ücretsiz olarak hizmet vermeye başlıyor. 

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, bir süre önce Ulu Cami önündeki tuvaletin yenilendiğini, önündeki alanda peyzaj çalışmaları yapılarak ışıklandırmalarının gerçekleştirilerek vatandaşların kullanımına sunulduğunu hatırlatarak, “Mimar Sinan ve Kavaklı Camilerinin de tuvaletlerini yıkarak yenileme işlemini tamamladık. Son derece modern olarak yenilemesini yapmış olduğumuz tuvaletleri pazartesi gününden itibaren vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz” dedi.  

Belediye sorumluluğuna geçen bütün tuvaletlere klima sistemi konulurken, Kavaklı Caminin dış duvarları da kaldırılarak cami avlusu da genişletilmiş oldu. Tuvaletlerin önceki hallerinden vatandaşların mustarip olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Dışarıdan ilimize gelen bir misafir akşamları bir tuvalet bulamıyordu. Bulsa da çok da kullanışlı değildi. Bu tuvaletleri belediyemizin sorumluluğuna aldık, yeniledik ve 24 saat açık kalacak ve ücret alınmadan hizmet sunulacaktır. Akşamları hiçbir tuvalet bulunamazken, Mimar Sinan, Ulu Cami ve Kavaklı Cami tuvaletlerimizi de en iyi şekilde hizmete sunduk. Kavaklı Camimizin dış duvarlarını da kaldırdık, orayı da kaldırımla birlikte vatandaşlarımızın kullanabileceği şekle getirdik. Duvarlarla bir yerleri bölmeye, ayırmaya gerek olmadığı düşüncesiyle avluları da genişletmiş oluyoruz” şeklinde konuştu. 

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR