26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Mayıs 2017 Perşembe 10:25

Ülkü'ye Kitap Kafe

Ülkü'ye Kitap Kafe
Ülküye Kitap Kafe

Isparta’nın eğitimdeki ve sportif faaliyetlerdeki gururu Ülkü Orta Okulu’nun Aile Birliği Başkanı Mimar Zeynep Günaydın ve yönetimi kurumları için elinden geleni yapıyor. Okul ve öğrencilerin ihtiyaçları için sık sık etkinlik düzenleyen Okul Aile Birliği Başkanı Günaydın, şimdi de örnek bir çalışmaya imza atıyor.

                Okul bahçesinde 15-17 Mayıs tarihleri arasında Kermes düzenlendi. Kermesten elde edilecek gelirle Ülkü Kitap Kafe yapılacak.Okulun alt katında bulunan alana yapılacak Ülkü Kitap Kafe’nin projesini çizen Mimar Günaydın, güzel bir projeye imza atacak.

ÜLKÜ’YE HAYIRLI OLSUN
                Kermesten elde edilecek gelirle bu projeyi hayata geçireceklerini belirten Ülkü Orta Okulu Aile Birliği Başkanı Zeynep Günaydın, “Okulun alt katı bir hayli kullanışsızdı. Çocuklarımız burada yemeklerini yiyecekler, içeceklerini içecekler. Ayrıca kitaplardan yararlanabilecekler. Boş vakitlerini burada değerlendirip kitap okuyabilecekler. Yönetim kurulumuzla birlikte çocuklarımızın daha modern şartlarda yetişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Ülkü Orta Okulu’na hayırlı olsun” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR