26 Eylül 2017 Salı

Hasan PARLAKYILDIZ / Ajans32

Uyan Türk Milleti

24 Şubat 2015 Salı 16:56

Hala oyunda oynaşdamısın neyi bekliyorsun? Uyan Türk millet şöyle çevrene bir bak, senin üzerinden oyun oynamaya çalışan o kadar çok soysuz düşmanın var ki sen bunu hala görmemekte ısrarlımısın?.

 Sen her zaman her yerde kendi başına bir ordu bir milletsin korkma yürü kendini karşındakine iyi anlat.

Aziz vatanımın her tarafında çakal sürüleri, senin boynun bükmeni teslim olmanı beklemekte ama sen hala kendine gelmemekte ısrarlımısın?. Vatan toprakları savaşarak sehit kanı ile sulanarak mevcut haline sahip çıkılmıştır. Ama son günlerde durumlar bizleri çok ama çok üzmüştür. Dedem Süleyman şahın maneviyatını tehdit eden soysuzlar var olması milli duruş sergileyememiş olmamız bizleri çok derinden üzmüştür.

Necip Türk milleti sen öyle güçlü ve kudretlisin ki sen kendi gücünün farkına vardığın anda dünyada ki bütün milletler karşında esas duruşta duracaktır. Ey Türk gençliği sen Hz. Muhammmed (SAV) Efendimizin övgüsüne mazhar olmuş bir milletin torunusun. Tarihte 125 devlet 16 imparatorluk kuran, 5000 yıllık tarihinde sadece 50 yıl tutsak kalan, 50 yılda da hürriyet için 250 ayaklanma yapan, Kürşat’ın varlığından korkanlara binlerce kilometre duvar ördüren, karadan gemiler yürüten, çağ açıp çağ kapatan, 6 asır varlığını sürdürürken üç kıtaya adaletle hükmeden, dünyaya ve haçlı ordusuna boyun eğmeyen, öldü denildiği anda küllerinden ayağa kalkarak Çanakkale'de 7 düveni denize döken, Oğuz Kağan'ız, Mete Han'ız, 1071 de Anadolu'nun kapılarını Türk Milletine açan Sultan Alparslan'ız, Söğüt ocağında Ertuğrul Gazi, Bursa’da Osman Gazi, Bizans burçlarında hilal, İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim, Kanun-i Sultan Süleyman, Kosova'da Murat, Erzurum'da Nene Hatun, Maraş'ta Sütçü imam, İzmir’de Hasan Tahsin, Gaziantep te Şahin bey al bayrakta dalgalanan Arif Nihat, Sakarya'da Necip Fazıl, Ankara'da Gazi Mustafa Kemal Atatürk'üz...

Ey Türk Milleti sen bu kadar kudretli güçlü iken senin üzerinde rant elde etmeye çalışanlara geçit verme, kendin ol. Sen kendin olduğun zaman hiçbir güç ve kuvvet senin bileiğini bükemez. Doğru zaman da doğru yerde yalnış kişi ve kuruluşlara doğru cevabı ver ki vatan kaybettiği irtifayı tekrar kazanarak şaha kalasın.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR