24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
10 Ağustos 2012 Cuma 11:36

Uzaktaş: 'Korkmaz, Gündeme Gelmeye Çalışıyor'

MHP Milletvekili Nevzat Korkmaz’a hükümet kanadından sert eleştiriler gelmeye devam ediyor.
Uzaktaş: Korkmaz, Gündeme Gelmeye Çalışıyor

Kanal3 Televizyonu 3. Boyut Programında yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen Nevzat Korkmaz’a yine sert bir cevap geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Başkanı Uzaktaş, “Nevzat Korkmaz, kendince siyaset yapıyor. Siyaseti bilmediği içinde çıkıp açıklamalar yapıyor. Tren konusunda da geçmiş dönemlerde bir açıklama yapmıştı. Tren Isparta’ya geldi, ama bu kendisinin getirdiğini iddia ediyor. Şimdi de lojmanların Isparta’ya yapılacağını biliyor ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Aklınca siyaset yapıyor. Bu lojmanlar ilimize kurulunca çıkıp ben getirdim diyecek. Allah aşkına siz bu memlekete şimdiye kadar ne yaptınız da, lojmanları getirteceksiniz. Sen bir muhalefet partisi milletvekilisin açıkça söylüyorum yaptırım gücün yok. Hizmeti de, lojmanı da ilimize AK Parti getirir. Bizim üzerimizden kurban kesmeyi bırak.

Yaptığı açıklamayı dikkatli okursanız lojmanlar ‘gideBİLİR’ diyor. Yani BİLİR’ler üzerinden çıkıp da açıklamada bulunma. Emin değilsen, git araştır. Yaptığın açıklamalar ile gündemde kalmaya çalışıyorsun. Sen yaptığın bu siyaset ile ben yaptım oldu mantığı gütmeye çalışıyorsun, ama yanılıyorsun. Biz AK Parti’yiz. İktidarız. En iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Milletvekillerimiz, il ve ilçe teşkilatlarımız gece gündüz demeden halkımızın yanında, biz gazel okumuyoruz. Vekillerimiz şehre geldiği gün seçmeninin ayağına gidiyor. Yapılanları ve yapılacakları anlatıyor” dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR