25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
06 Ağustos 2011 Cumartesi 15:34

Vali Oğuz, Taşçı'yı hastanede ziyaret etti

Isparta Valisi Memduh Oğuz, bir ziyareti sırasında rahatsızlığını fark ettiği ve girişimleri sonucu SDÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alınan Nuray Taşçı'yı hastanede ziyaret etti.
Vali Oğuz, Taşçıyı hastanede ziyaret etti

Isparta Valisi Memduh Oğuz, bir ziyareti sırasında rahatsızlığını fark ettiği ve girişimleri sonucu SDÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alınan Nuray Taşçı'yı hastanede ziyaret etti.

Vali Oğuz, ziyarette yaptığı konuşmada, kısa zamanda iyileşeceği ümit ettiğini Taşçı'nın iyileşmiş ve biraz daha kilo almış olarak hayal ettiğini söyledi.

İyileştikten sonra Taşçı'ya iş vereceğini aktaran Oğuz, "Nuray iyileştikten sonra çalışmaya başlayacak ve öyle umut ediyorum ki çok Çalışkan birisi olacak. Ona Isparta'da bir de ev tutacağız ve hiç kimseye muhtaç olmadan bizim gözetimimizde kendi ekmeğini kendisi kazanacak" dedi.

Ümitsiz bir şekilde evde hasta yatarken Vali Oğuz'un sayesinde hastanede tedavisine başlandığını anlatan Nuray Taşçı ise, "Burada bana doktorlarım çok iyi bakıyor. İnşallah kısa sürede iyileşeceğim ve eskiden olduğu gibi kendi başıma yürümeye başlayacağım" dedi. Vali Oğuz'un iş verme sözü üzerine çok mutlu olduğunu dile getiren Taşçı, "Şu mübarek günde benim yüzümü güldürdükleri için Allah hepsinden razı olsun" diye konuştu.

Vali Memduh Oğuz, Kuleönü beldesini ziyareti sırasında Belediye Başkanı Selahattin Kocabıyık, rahatsızlığı nedeniyle Nuray Taşçı için akülü araba istemişti. Bunun üzerine Taşçı'yı evinde ziyaret eden Vali Oğuz, yürüyemeyen, yardımla oturabilen, bitkin ve zayıf bir halde bulduğu Taşcı'nın tedavisi için girişimlerde bulunmuştu.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR