24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
09 Eylül 2013 Pazartesi 18:20

Vali Özkan Çalıştay Mesajı Verdi

Isparta basınıyla bir araya gelen Vali Vahdettin Özkan, Isparta’nın esas sorunlarının belli olduğunu bu anlamda bir çalıştay düzenleyerek çözüm arayacaklarını belirtti.
Vali Özkan Çalıştay Mesajı Verdi

Özkan, ‘’Bir tespiti hep beraber yapmamız lazım. Masa başında aldığımız kararlar bazen doğru olmayabilir’’ dedi.
Isparta basınını makamında ağırlayan Vali Vahdetin Özkan, Isparta’nın sorunlarını hep birlikte çözeceklerini, bu anlamda doğru tespitler yapmak için gazetecilerin önemli olduğunu vurguladı.

TUZAĞA DÜŞMEK İSTEMEM
3-5 kişinin yerine 3-5 bin kişinin sorununu çözmek istediğini vurgulayan Vali Özkan, ‘’Onlarca, yüzlerce kişinin taleplerini sizler bizlere iletiyorsunuz. Isparta’nın sorunlarını sizlerle birlikte çözeceğiz. İlin geneline bakan sorunları çözmek, projelendirmek, her işle ilgili herkesle görüşmek yerine o konunun uzmanıyla görüşmek isterim. Böylelikle daha net ve uygulanır çözümler ortaya çıkarırız.

Aslında esas sorunlar belli. Yakın zamanda büyük bir çalıştay düzenleyip bunları masaya yatıracağız. Bu anlamda bir tespiti sizlerle birlikte yapmak isterim. Bizim masa başında almış olduğumuz kararlar bazen doğru olmayabilir. Meşguliyet tuzağına düşmek istemiyorum. Yaptığımız işin vatandaşa faydalı olması gerekiyor’’ dedi.

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan da Vali Özkan’a Isparta basını hakkında bilgiler vererek “Biz basın mensupları olarak sizinle sürekli istişare halinde olmak isteriz” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR