26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
08 Şubat 2012 Çarşamba 17:00

Yalvaç Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Yalvaç Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Yeni Sanayi Sitesi'nde bulunan belediyeye ait arsaların satılmasına karar verildi.
Yalvaç Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Yalvaç Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Yeni Sanayi Sitesi'nde bulunan belediyeye ait arsaların satılmasına karar verildi. Toplantıda ayrıca arıtma tesisleri yanına köpek barınağı yapılması, sözleşmeli personelin ücretlerinin yeniden belirlenmesi ve trampa (takas) yapılacak ev ile ilgili gündem maddeleri tartışıldı.

Belediye Başkanı Bayram, belediyeye ait arsaların satışından elde edilecek gelir ile otogar alanında bulunan arsaların kamulaştırılmasının yapılacağını ifade etti.

Belediyeye ait arsaların satışına karşı çıkan Meclis Üyesi Fevzi Yüncü ise belediyenin elinde bu kadar arsa bulundurmasının bir faydası olmadığını savundu. Yüncü, belediyelerin arazilerini satması gerektiğini ancak sanayi sitesindeki arazilerin işadamlarına verileceğini düşündüğü için ret oyu kullandığını dile getirdi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR