25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
07 Kasım 2014 Cuma 16:10

Yalvaç Daha Modern Bir Kent Olma Yolunda İlerliyor

Yalvaç Belediyesi Ekipleri çağdaş ve modern bir kent olma yolunda çalışmalarını hızla sürdürüyor. Kentin birçok noktasında çalışmalarına devam eden ekipler kaldırım düzenleme ve yol yapım çalışmalarına hız verdi.
Yalvaç Daha Modern Bir Kent Olma Yolunda İlerliyor

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü açıklamasında ; ‘ Yalvaç Belediyesi olarak ilçe halkımıza daha iyi hizmet düsturu ile çıktığımız bu yolda hızlı, yerinde ve sınırsız hizmeti vatandaşlarımıza sunmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Yalvaç Devlet Hastanesi Çevresi, Sanayi Mahallesi Çamlık Caddesi, Şehit Latif Keçeci Caddesi, Sümbül Sokak, Okul Sokağı (Yalvaç Fen Lisesi ve Yalvaç Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi çevresi ) yolunun sorunu asfalt çalışması ile çözüldükten sonra yayalarımızın ve sürücülerimizin çamursuz ve sorunsuz bir şekilde hizmet almalarını sağlamak için kaldırımlarımıza beton döküyoruz. Kaldırım çalışmalarımız ilçemizin diğer bölgelerinde program dâhilinde devam edecektir.

41 Evler Asfalta Kavuşacak
Yalvaç Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri planlanan program çerçevesinde yol yapım çalışmalarını Fatih Mahallesi 41 Evler, Kıranardı Caddesi, Şen Sokak ve Güvercin Sokak’ta sürdürüyor.

Yalvaç’ın gerek alt yapı gerekse üst yapı olarak örnek bir kent olacağını ve çalışmalarını da bu yolda sürdürdüklerini ifade eden Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü açıklamasında ; ‘ Yalvaç’ımızın her anlamda çağdaş ve modern bir kent olması yolunda çalışmalarımızı Belediyemize ait tüm birimler aralıksız olarak sürdürüyor. Bu kapsam da tüm mahallelerimize eşit ve hızlı bir şekilde hizmetlerimizi götürme konusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İlçemiz Fatih Mahallesi 41 Evler, Kıranardı Caddesi, Şen Sokak ve Güvercin sokakta yollarımızı asfalta hazır bir hale getirmek için dolgu ve kumlama çalışmalarımız başladı. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun’ ’dedi.

Mahalle Sakinleri ise kışın çamurdan yazın ise Toz’dan topraktan kurtuldukları için mutlu olduklarını ifade ederek Başkan Tütüncü’ye teşekkür ettiler.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR