24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 2016 Perşembe 10:18

YILBAŞI

YILBAŞINDA SEVGİLİNİZİ ŞAŞIRTIN
YILBAŞI


 

Yılbaşında sevgilinizle beraber özel zaman geçirmek istiyorsanız birçok seçenek arasından baş başa romantik bir gece ya da müzikli bir ortamda eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. Ancak ne seçim yaparsanız yapın yılbaşınızı gecenizi unutulmaz bir anıya dönüştürmek için yılbaşı hediyeleri arasından özel seçimler yaparak yılbaşı gecesini özel bir anıya dönüştüreceksiniz. Yılbaşında sevgilinize alabileceğiniz wwhediyefabrikasi.com hediye seçeneklerin mercek altına aldığımızda öne çıkan seçenekleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 

İSME ÖZEL KALEM HEDİYESİ

 

Sevgilinizin aklında yer edecek bir hediye olan isme özel kalem hediyesi özel bir seçenek olarak öne çıkıyor. BU hediye ile sevgilinizin gönlünü alırken aynı zamanda da kalemi her kullandığında aklına siz geleceksiniz. Erkeğe yılbaşı hediyesi olarak tasarlanan isme özel hediye alem ile yılbaşı geceniz unutulmaz bir anıya dönüşecek.

 

CÜZDAN SEÇENEĞİ

 

Birçok seçenek bulunan hediye seçenekleri arasında cüzdan seçeneği klasik ve özel tarzıyla bir diğer özel seçeneği oluşturuyor. Bu seçenek ile sevgilinizin gün boyu devamlı olarak kullanacağı işlevsel bir hediye almış olacak ve her an sevgilinizin hatırında olacaksınız. Sevgiliniz için tasarlanan bir diğer özel hediye seçeneği de özel tablo hediye seçeneğidir. Özel şekilde formatlandırılarak seçtiğiniz konuya uygun resim ve yazı kullanılarak özel bir hediye olarak sevgiline yılbaşı hediyesi verebilirsiniz.

 

YILBAŞINDA ZAMANI DURDURUN

 

Zamanı durduracak bir seçenek olan masa saati şeklinde tasarlanan saat hediyesi de bir diğer özel seçeneği oluşturuyor. Saatin arka fonuna sevgilinizin ve ikinizin resmini koyarak hazırlanacak olan bu hediye ile özel bir seçeneğe sahip olacaksınız. Gelişen teknolojiye de ayak uyduran hediye seçenekleri sevgilinizin resminin olduğu ve özel yazının olduğu powerbank hediye ile teknolojik bir hediye seçeneği de tercih edebilirsiniz.

 

EKSTRA SEÇENEKLER

 

Yılbaşı yaklaşırken yılbaşında sevgiliye ne alınır gibi sorular aklınızı meşgul ederken hediye seçenekleri arasından beğeninize ve tarzınıza uygun seçimi yaparak yılbaşı gecenizi unutulma bir anıya dönüştürebileceksiniz. Hediye seçenekleri arasından Nostaljik ve modern seçenekleri tercih edebilirken bu hediyeleri yazı ve resim olarak da özel formatlar haline getirebilirsiniz. Kemer, cüzdan, kol saati gibi hediyelerin yanında isme özel powerbank gibi teknolojik seçeneklerle de sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

YAZARLAR