23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
03 Mart 2011 Perşembe 17:27

Yeni Müdür Özdemir'e Önal'dan Ziyaret

Isparta Devlet Hastanesinde, hastane müdürlüğüne yeni atanan Osman ÖZDEMİR’e İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr.Süleyman ÖNAL hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yeni Müdür Özdemire Önaldan Ziyaret

Isparta Devlet Hastanesinde, hastane müdürlüğüne yeni atanan Osman ÖZDEMİR’e İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr.Süleyman ÖNAL hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Beraberinde il müdür yardımcıları, şube müdürü arkadaşları da vardı. Uzm. Dr. Süleyman ÖNAL, Osman ÖZDEMİR’in bu güne kadar yapmış olduğu görevlerinde çok başarılı olduğunu; gayet prensipli ve dürüst bir kişilikle çalıştığını ve bundan sonra da devlet hastanesi gibi önemli bir sağlık kurulumunda başarılı olacağına inandığını ifade etti.

Isparta devlet hastanesinde, hastane müdürlüğüne yeni atanan Osman ÖZDEMİR’de kendisine duyulan güvene layık olmaya çalışacağını, omuzlarında büyük bir sorumluluk hissettiğini, elinden geldiği kadar Isparta’nın ve Ispartalının sağlığı için gayret edeceğini ifade etti.

Daha sonra bu konuda Uzm.Dr.Süleyman ÖNAL hastane polikliniklerde kısa bir denetim yaptı. Orada özellikle özürlü olan vatandaşlarla sohbet etti ve sorunlarını dinledi. Bir şikayetleri olup olmadığını sordu.

Hastane çalışanlarına özürlülere bu konuda rehber olmalarını ve işlemlerinin hızlı yürümesi açısından yardımcı olmaları konusunda daha hassas davranmaları ile ilgili talimatlar verdi. Bu konudaki yapılması gerekenleri anlattı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR