24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
27 Eylül 2013 Cuma 23:59

Bunu Yapan İnsan Olamaz

İnsanlıktan nasibini almamış bazı kişi yada kişilerin gazabına uğrayan küçük kedi, görenleri hayrete düşürdü. İşkenceye maruz kalan kedi Isparta Hayvan Severler Derneği tarafından korumaya alındı ve tedavisine başlandı. İşte tüyler ürperten o haber…
Bunu Yapan İnsan Olamaz

AJANS32'NİN ÖZEL HABERİ

Yer Isparta… Haberimize konu olan ise küçük bir kedi… Onun başına gelenlere yürek dayanmaz.ajans32

Sokakta yaşam savaşı veren küçük bir kedi… Gözünün bir tanesi görmüyor… Kulağının bir tanesi kesik… ve yakılmış… Evet yanlış okumadınız, küçük kedi, insanlıktan nasibini almamış bazı kişi yada kişiler tarafından yakılmış.Bir hayvan sever tarafından bulunan ve Isparta Hayvan Severler Derneği Koordinatörü Aynur Gül’e getirilen küçük kedi şimdi yaşam savaşı veriyor. Gül, Ajans32 muhabirine verdiği bilgilerde “Kedinin üzerine büyük ihtimalle kaynar yağ yada kaynar su dökülmüş. Çünkü kedinin bazı bölümlerinde yanık izleri yok. Yanmayan yerlerindeki tüyleri hala üzerinde.ajans32Kedinin tedavisine başlandı. Şu anda bazı bölgelerinde yaraları ve bir ayağında açıklık mevcut. Kedinin iyi olması için elimizden geleni yapıyoruz. Tabi ki kedinin iyi olabilmesi için uzun bir tedavi süreci geçirmesi gerekiyor. Bizde bu süreci takip edeceğiz” dedi.

Gül, “Kedinin üst bölgesi tamamen yanmış durumda. Kafasının üzerinden kuyruğuna kadar yanıklar var. Bizim ilk bulduğumuz zaman kedi çok kötü durumdaydı. Ama tedavinin başlamasının ardından kedinin biraz toparlandığını gözlemledik. Bir kulağını ve bir gözünü kaybetti. Ancak durumu ilk günden daha iyi durumda. Belirli yanık ve yara bölgelerine iyi olması için merhem tedavisi uyguluyoruz. Kedinin eski sağlığına kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz” ifadelerini kullandı.ajans32Kedinin tedavisi ise Veteriner Hekim Selda Uğur tarafından yapılıyor.


Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 12 yorum yapıldı.
    YAZARLAR