26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
22 Temmuz 2015 Çarşamba 18:52

CHP Vaatlerine Sahip Çıkıyor

CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, Ispartalılarla kucaklaşmaya devam ediyor.
CHP Vaatlerine Sahip Çıkıyor

T.B.M.M ‘nin tatile girmesinin ardından seçim bölgesi Isparta’ ya gelen Vekil Bakır çalışmalarına bayramda da devam etti.

Isparta Merkez başta olmak üzere, Atabey, Eğirdir, Aksu, Yenişarbademli, Şarkikaraağaç, Keçiborlu, Senirkent ve Uluborlu’yu bayram programı dahilinde gezen İrfan Bakır, hemşehrileriyle görüş alışverişinde bulunmayı da ihmal etmedi.

CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, seçimden bugüne kadar en tutarlı ve pozitif siyaseti yaptıklarını belirterek açıklamasına şöyle devam etti;‘CHP koalisyon görüşmelerinde belirlediği ilkeleri masaya koyarak, tamamen yapıcı bir politika izlemektedir. Köy ve ilçelerimizde sohbet ettiğimiz vatandaşlarımız içinde bulunduğumuz ortamdan biran önce çıkılması gerektiğini vurguluyorlar. Biz de CHP’ nin çözüm üretme noktasında yapıcı davrandığını ancak ilkelerimizden de asla vazgeçmeyeceğimizi belirtiyoruz.

Biz aslında bu ilkeleri vatandaşlarımızın ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda belirledik. Bugün ülkemizde kimsenin hukuk devletine, yolsuzluklarla mücadeleye, gelirin hakça paylaşılmasına ve üretime karşı çıkacağını düşünmüyorum’ dedi.

Vekil Bakır açıklamalarını şu şekilde sürdürdü.‘ CHP’ nin seçim dönemindeki vaadlerini gerçekleştirme konusunda ne kadar samimi olduğunu, seçim sonrası verdiğimiz kanun teklifleriyle gösterdik. Emekliye 2 maaş ikramiye konusunda CHP olarak kanun teklifimizi verdik.

Ayrıca Mazottan ÖTV ve KDV’ nin kaldırılması, taşeron işçilere kadro verilmesi ve asgari ücretin 1500 TL olması içinde tekliflerimizi T.B.M.M. ‘ye sunduk. Bundan sonrada bu tekliflerimizin takipçisi olmak boynumuzun borcu. Bu kanun tekliflerimize de diğer siyasi partilerden samimiyetle destek bekliyoruz' dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR