23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
05 Şubat 2013 Salı 13:10

Isparta’da Yaşamak İçin 3 Neden? 'Ucuz, Huzurlu, Güvenli'

Isparta’daki yaşam şartlarıyla ilgili çeşitli sorular sorulan vatandaşlar, Kanal 3 ekranlarındaki Isparta Konuşuyor’ programında ağırlıklı olarak ‘Ucuz, huzurlu ve güvenli’ olduğu cevaplarını verdiler.
Isparta’da Yaşamak İçin 3 Neden? Ucuz, Huzurlu, Güvenli

‘Isparta’da yaşamak için 3 neden sayabilir misiniz?’ sorusu yöneltilen vatandaşlar iklim şartları, kentin Antalya’ya yakınlığı ve ucuz hayat şartları nedeniyle burada yaşanabileceği cevaplarını verdiler.

Kentin, huzurlu ve güvenli olmasının da burada yaşamak için önemli bir yer tuttuğuna değinen vatandaşlar, Ajans32 Muhabiri ve Kanal 3 Isparta Konuşuyor Programı sunucusu Feti Kılıç’ın sorularını yanıtladı.

Kanal 3’te her pazartesi yayınlanan Isparta Konuşuyor Programı’nda bu hafta, Gül Şehri Isparta’daki yaşam şartlarını ele alan Kılıç, sokaktaki vatandaşa ‘Isparta’da yaşamak için 3 neden sayabilir misiniz?’ diye sordu.

Ağırlıklı olarak ‘Ucuz hayat şartları nedeniyle burada yaşıyoruz’ cevabını alan Kılıç, kimilerinden havası temiz cevabını alsa da şehirdeki yaşam şartlarının ucuz olması daha çok tercih edilen nokta olarak öne çıktı.

Program sırasında başka illerden gelerek Isparta’ya yerleşen insanlarla da karşılaşan Kılıç, “Antalya’ya yakın olması nedeniyle Isparta güzel bir memleket. Ulaşım konusunda çok fazla bir sıkıntı yok. Buradaki iklim şartlarında, 4 mevsimi tam anlamıyla yaşanabiliyor” şeklindeki cevaplarla da karşılaştı.

Programda, kentin artı ve eksileri de masaya yatırılırken, Ispartalıların en büyük sıkıntısı yine trafikle alakalı sorunlar ve araç park yeri bulma konuları oldu.

Belediye hizmetlerinin iyi olduğunu aktaran Ispartalılar, alt yapıdaki yenileşmenin önemli olduğuna dikkat çekerek, Kanal 3 mikrofonları aracılığıyla Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’a teşekkürlerini ilettiler.
Kentte her hafta halkın nabzını tutan Isparta Konuşuyor, her pazartesi saat 17.10’da Kanal 3 ekranlarında...

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 3 yorum yapıldı.
    YAZARLAR