22 Ağustos 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
20 Temmuz 2017 Perşembe 14:40

IYAŞ Yönetimi ‘Ekonominin Kalbi’nde

Tek Kelimeyle Hayran Kaldılar
IYAŞ Yönetimi ‘Ekonominin Kalbi’nde

IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Tezcanlı ve Yönetim Kurulu üyeleri Isparta ekonomisinin kalbi niteliğinde olan Ekonomi Kampüsünü ziyaret etti.

ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in ağırladığı IYAŞ Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni binaya hayran kaldılar. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Tezcanlı ve ekibine binayı gezdirerek, yapılan çalışmaları anlattı. 1 yıldan daha kısa sürede tamamlanan Ekonomi Kampusu binasının yıllarca Ispartalılara hizmet edecek şekilde inşa edildiğini anlatan Başdeğirmen, “Biz üyelerimize ve Isparta halkına en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Fiziki mekan da hizmetler noktasında çok önemli. 1 yıl gibi kısa sürede tamamlanan binamız yıllarca hizmet verecek kapasitede. Sizlerde Isparta’ya önemli hizmetler yapıyorsunuz. IYAŞ’ı yıllar önce sıfırdan başlayarak kurdunuz ve her geçen yıl büyüttünüz. İnanın IYAŞ’ı gördükçe gururlanıyorum. Isparta’ya sosyal ve ekonomik anlamda çok büyük hizmetler veriyorsunuz en önemlisi istihdam sağlıyorsunuz. Sizlere de emekleriniz için teşekkür ederiz.”dedi.

IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Tezcanlı’da Başdeğirmen’i tebrik ederek,”Yeni binanız Isparta’ya yakışır nitelikte olmuş. Ispartalılar hizmetlerin en iyisini hak ediyor. Ticaret ve Sanayi Odamıza böyle bir hizmet binası çok yakışmış, sanayicimiz esnafımız hizmetlerin en iyisine layık. Sizleri tebrik ediyoruz. Emeğinize sağlık” diye konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR