24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Aralık 2014 Cuma 21:20

Kadın Kolları Dinçtürk'e Emanet

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Leyla Havva Güzelcan'ın istifasının ardından göreve Havva Dinçtürk getirildi.
Kadın Kolları Dinçtürke Emanet

30 Mart yerel seçimlerin ardından CHP Kadın Kolları Genel Merkezi'ne istifasını sunan Kadın Kolları Başkanı Leyla Havva Güzelcan'ın ardından göreve Havva Dinçtürk getirildi.

Çiçeği burnunda Başkan Dinçtürk ile basın toplantısı düzenleyen CHP il Başkanı Vedat Şenol, "Öncelikle eski Kadın Kolları Başkanımız Leyla Havva Güzelcan, yerel seçimlerin ardından özellikle annesinin sağlık sorunlarının üst boyuta çıkmasından dolayı istifasını Kadın Kolları Merkezi'ne verdi.

Bu süreçten sonra Kadın Kollarımızın yeniden yapılanması için çalışmalar başladı. Bu hafta itibariyle bu çalışmalarımızı sonuçlandırdık. Yeni Kadın Kolları yönetiminin oluşumunu sağladık. Bu karar Genel Merkez'den onaylanarak il örgütümüze bildirildi. Arkadaşlarımız dün toplanarak görev dağılımını da yaptılar. Eski yönetime katkılarından dolayı teşekkür ediyorum, yeni yönetime de çalışmalarında başarılar diliyorum. Kadın Kolları ve Gençlik Kolları her parti açısından önemlidir. Seçim kazanmada kadınlarımızın çalışmaları büyük bir etkidir. Genel seçimlerde de kadın örgütlenmesinin birinci derecede önemli olduğunu genel başkanımız da söyledi. Bizde bundan dolayı gurur duyuyoruz. Önümüzdeki genel seçimlerde kadın örgütümüzle birlikte seçimi en iyi şekilde sonuçlandıracağımızı düşünüyorum." diye konuştu.

CHP Kadın Kolları Başkanı Havva Dinçtürk ise kendisini destekleyen üyelere ve yönetimdeki arkadaşlarına teşekkür ederek "Zorlu bir yola çıktık. Atatürk sevgisi ve Cumhuriyet ateşi ile yola çıktık. Bu yolda yeni zaferler kazanacağız" dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR