16 Ağustos 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Şubat 2018 Çarşamba 08:32

Muhtarlar Başımızın Tacı

Muhtarlar Başımızın Tacı
Muhtarlar Başımızın Tacı

Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Gönül ve Yönetim Kurulu Üyesi Modernevler Muhtarı Şükriye Gülüm Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ve Meclis Başkanı Osman Şahlan’ı ziyaret ettiler. 

Muhtarlar Derneği Başkanı Gönül, Isparta adına yapılan çalışmalarda ITSO’nun önemli çabaları olduğunu belirterek, “Sayın Başkanımız ve ekibi Isparta için önemli çalışmalar yapıyor. Uyuşturucu konusu olsun, diğer ekonomik ve sosyal konularda olsun Başkanımız özverili bir şekilde çalışıyor. Ispartamıza da böyle bir bina kazandırması çok değerli bir çalışma.  Kendisine teşekkür ediyoruz. “dedi.

ITSO Başkanı Başdeğirmen de muhtarların yerel yönetimlerde görevlerinin çok önemli olduğunu söyledi. Başdeğirmen ,”Muhtarlarımız yerel yönetimlerin en önemli parçasıdır. Çünkü hizmet temelden başlar muhtarlarımız mahallesinde ne var ne yok eksik varmı yapılacak proje var mı bunları tespit edip üst makamlara bildirir. Mahallesinde fakir yardıma muhtaç olanları, iş arayanları, hastaları, yaşlıları, gençleri hepsini muhtarlar bilir. Muhtarlık aslında çok özveri isteyen bir görevdir. O yönüyle muhtarlarımız bizim için çok değerlidir. Sayın Gönül’ün de övgüleri için teşekkür ederiz. Hepimiz Isparta için çalışıyoruz. Gençlerimize iyi bir gelecek sunmak istiyorsak herkes üzerine düşen ne varsa fazlasıyla yapmak zorunda. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.”dedi. 

 

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR