26 Ekim 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Aralık 2010 Cuma 17:42

Rektör'den Vali Öner'e Demirel Şapkası

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar, Kırklareli'ye atanan Vali Ali Haydar Öner'e 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile özdeşleşen fötr şapka hediye etti.
Rektörden Vali Önere Demirel Şapkası

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar, Kırklareli'ye atanan Vali Ali Haydar Öner'e 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile özdeşleşen fötr şapka hediye etti.Isparta Valisi Öner, SDÜ Rektörü Prof. Dr. Baydar'a yaptığı veda ziyaretinde üniversitenin kente büyük katkı sağladığını söyledi. Isparta'ya gelen gençlerin sevgi ve saygı ortamı oluşturduğunu ifade eden Öner, yerel yönetimlerin ve sivil toplum kuruluşların da uyum içerisinde çalıştıklarını kaydetti. Gül rozeti taşıyan herkese saygı duyacağını belirten Öner, Ispartalıları da Kırklareli'ye beklediğini bildirdi.


SDÜ Rektörü Prof. Dr. Baydar da bazı insanların zamanla sevilebildiğini ancak Vali Öner'i görünce sevdiklerini kaydetti. Üniversiteye vermiş olduğu destek ve aktivitelere gösterdiği ilgiden dolayı Öner'e teşekkür eden Baydar, Öner'e 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile özdeşleşen fötr şapka hediye ederek, ''Üniversitemiz Süleyman Demirel'in adıyla anılan bir üniversite. Onun ilinde valilik yaptığınızı unutmamanızı ve bizi hep hatırlamanızı diliyoruz'' diye konuştu.


* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR