25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
03 Temmuz 2014 Perşembe 13:39

Twetter'de Çalışmak İster Misiniz?

Twitter, İrlanda'daki merkezinde görev alacak Türkçe bilen çalışan aradığını duyurdu.
Twetterde Çalışmak İster Misiniz?


Twitter Başkan Yardımcısı Colin Crowell, attığı tweet'le Türkçe bilen çalışan aradıklarını duyurdu. Dublin'deki merkezde görev alacak kişi kamu politikası yöneticisi olarak görev alacak.

TÜRKİYE'DEKİ OPERASYONLARLA İLGİLENECEK
Crowell'ın internette detayları verdiği iş için başvuru yapanlar, doğrudanTürkiye'deki operasyonları ilgilendiren sorumluluklar üstlenecek. Belirtilen pozisyon için aranan kişinin jukuki konularda politikacılar, düzenleyici kurumlar ve kanun yapıcılarla çalışması gerekecek.

Görev kapsamında üst düzey toplantılarda temsilcilik görevi ve teknoloji ve siyaseti bağdaştıran konularda araştırmalar düzenlemek de yer alıyor. Tam zamanlı olarak belirtilen pozisyona başvurucak adayların devlet, siyaset ve kamu politikası alanlarında uzman olmasının tercih edildiği belirtilirken, güçlü iletişim yeteneği arandığı ifade edildi.

TWITTER, TÜRKİYE'DE OFİS AÇMIYOR
İlandaki açıklamalara göre Twitter Türkiye'de ofis açmıyor. Alınacak olan personel Dublin'deki merkeze bağlı çalışacak. Devlet kurumlarıyla arasının iyi olması beklenen personelin geçtiğimiz aylarda yaşanan ve Twitter'in engellenmesi ile sonuçlanan ilişkileri düzeltmesi bekleniyor.

Sosyal medya ve ileri teknolojide uzman olması istenen adayların, aynı zamanda akıcı İngilizce konuşması gerekiyor. İş ilanına internet üzerinden başvurmak mümkün.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR