22 Haziran 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
06 Haziran 2017 Salı 13:22

MÜSİAD Genel Kurulunu Tamamladı

MÜSİAD Genel Kurulunu Tamamladı
MÜSİAD Genel Kurulunu Tamamladı

 

11 bini aşan üyeye ulaşan, 60 bine yakın işletmeyi temsil eden ve 1 milyon 600 bin kişiye istihdam sağlayan, yurt içinde 86 irtibat noktası, yurt dışında ise 68 ülkede toplamda 181 noktada hizmet veren MÜSİAD’ın 24. Olağan Genel Kurulu 3 Haziran 2017 Cumartesi günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. İlimizi temsilen MÜSİAD Isparta Şube Başkanı Selim Mustafa Özkutlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı 24.

Olağan Genel Kurulu'na, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Sayın Veysi Kaynak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekçi,Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş'ın yanı sıra Hollanda, Japonya, İran ve Suudi Arabistan'ın da bulunduğu 23 ülkeden başkonsolos, ticaret ateşesi ve konsolos yardımcısı düzeyinde 27 temsilci, çok sayıda Vali ile Milletvekili katılmıştır.

Açılış konuşmalarının ardından Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekçi’nin konuşmasından sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan salona hitap etmiştir. Ardından Genel Kurul'a geçilerek olağan Genel Kurul'da MÜSİAD'ın 6'ncı Başkanlığına Derneğin Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Kaan seçilmiştir. Genel Başkanlığa seçilen Abdurrahman Kaan ve Yönetim Kurulu ile Sektör Kurullarını tebrik eder, çalışmalarında başarılar temenni ederiz.

 

 

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR