2. Oto Galericiler Sitesini De Birlikte Yapalım

2. Oto Galericiler Sitesini De Birlikte Yapalım

Yayınlanma:
Güncelleme: 21 Mart 2019 13:43
2. Oto Galericiler Sitesini De Birlikte Yapalım

Isparta Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, seçim çalışmaları kapsamında Oto Galericiler Sitesini ziyaret etti. Site esnafının yoğun ilgi gösterdiği ziyarette, mevcut sitenin hemen yanında yer alan 50 dönümlük alanın da satın alınmasını isteyen Günaydın, “Burayı yeni alanla bütünleştirelim. Yine altyapı ve asfalt çalışmalarını ben yapayım. Yeni dönem bu işi de bitirelim ve bölgenin merkezi haline getirelim” dedi.

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, projesini çizdiği, temelini attığı ve açılışını gerçekleştirdiği Oto Galericiler Sitesinde esnafla bir araya geldi. Siteye gelişinde oto galericiler tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, ikinci oto galericiler sitesi için arsa alımlarının hemen başlatılmasını ve mevcut yerle bütünleştirilerek bölgeye hitap eder hale getirilmesi için çalışmaların hemen başlatılmasını istedi.

Mevcut Oto Galericiler Sitesinin hemen yan tarafında bulunan 50 dönümlük alan için de şerh koyulabileceğini dile getiren Günaydın, “Sizin için kamulaştırma kararını da alalım” dedi. Isparta-Antalya Dereboğazı Yolunun da tamamlanmasıyla birlikte mevcut sitenin cazibe merkezi haline geleceğini ve bu fırsatın kaçırılmamasını isteyen Günaydın, “Yeni sitemizle birlikte burada sıfır araçların da satışının yapılabileceği bir merkeze dönüştürebiliriz. Bu da sitemizin merkez haline gelmesi demektir. Yan tarafta bulunan arsayı hemen alalım. Nasıl burayı birlikte yaptıysak orayı da ortak olarak yapabiliriz. Belediye olarak altyapısını asfaltını yine ben yapayım” görüşlerinde bulundu.

Mevcut oto galericiler sitesinin duvarının ve yolunun imardan kaldırılarak yeni site ile birlikte bütünleştirilebileceğini aktaran Günaydın, “İstiyorsanız şerh koyalım. Sizin için kamulaştırma kararı alalım. Bende bana düşeni yaparım, halkımızın kazanması benim kazanmam demektir. Yeni dönemde bu işi de bitirelim. Benim derdim Isparta’mızda fırtınalar oluşturalım, güç olalım. İkinci yeri de yapar, Antalya yolu da biterse bu iş bize yarar” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum