3 Yılda 53 Milyonluk Yatırım

3 Yılda 53 Milyonluk Yatırım

Yayınlanma:
Güncelleme: 19 Ocak 2022 13:21
3 Yılda 53 Milyonluk Yatırım

Isparta Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaretinde önemli açıklamalarda bulunan Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, “Üç yıl içinde Devlet kanalıyla 38, Belediyemiz imkanlarıyla da 15 olmak üzere toplam 53 milyon liralık yatırım yapıldı” dedi.  İpekçi, yatırımların gerçekleşmesinde TBMM Başkan Vekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’ten çok önemli destek gördüklerini söyledi.

AK Parti’nin Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’ı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. IGC Başkanı Baş’ı Tuhafiyeciler Sitesindeki ofisinde ziyaret eden Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi önemli açıklamalarda da bulundu. Ziyarette Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Selçuk Öçal, Ajans 32 Haber Sitesi Sahibi Mustafa Kahraman, Nokta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Tayfun Yılmaz, Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Tuna Ünal ve Gazeteciler Cemiyeti eski başkanı Duayen Gazeteci Nasuh Özkan’da hazır bulundu.

3 YIL İÇİNDE SAV’A 53 MİLYON LİRALIK YATIRIM GERÇEKLEŞTİRDİK

Ziyarette Sav Kasabasında gerçekleştirilen yatırımlara ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, kasabaya su ve doğalgaz başta olmak üzere çok önemli yatırımlar kazandırdıklarını belirtti. Sav’a 3 yılda kazandırılan yatırımların maliyetinin toplam 53 milyon liraya ulaştığını kaydeden İpekçi, “Kasabamıza biz seçildikten sonra gerek su ve gerekse doğalgaz yatırımı olmak üzere 38 milyon liralık yatırım  yapıldı. Bunların dışında Belediye imkanlarıyla da kasabamıza 15 milyon liralık yatırım sağladık” dedi.

BELEDİYEMİZE 16 ADET YENİ ARAÇ KAZANDIRDIK

Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere Belediyenin araç parkına çok önemli araç ve iş makinaları kazandırdıklarının altını çizerek satın alınan veya hibe edilen iş makinelerini şu şekilde sıraladı:

3 Traktör, 1 Grayder, 1 kepçe, 1 kazıcı(mini), 1 makam aracı, 1 pikap(Orman Genel Müdürlüğünden), 1 süpürge aracı Isuzu, 1 ilaçlama aracı fırtına, 1 kamyonet  (İl Özel İdareden), 2 traktör römorku, 1 çöp kamyonu, 1 çim traktörü.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, Kasabaya hizmetlerin gelmesinde başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkan Vekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç olmak üzere Çevre Bakanı Murat Kurum’a, AK Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Recep Özel’e, Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun’a teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.