Ak Parti Adaylarını Tanıtıyor

Ak Parti Adaylarını Tanıtıyor

Yayınlanma:
Güncelleme: 20 Ocak 2019 15:55
Ak Parti Adaylarını Tanıtıyor

Ak Parti Isparta'da 31 Mart'ta seçime gideceği isimleri tanıttı.

IYAŞ Kongre Merkezi'nde düzenlenen aday tanıtım toplantısına MKYK Üyesi Tuğba Işık, Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Burdur AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, AK PArti ISparta Milletvekilleri Recep Özel, Mehmet Uğur Gökgöz, ilçe başkanları, belediye başkan adayları ve çok sayıda partililer katıldı. Adaylar tek tek açıklanmadan önce konuşmalar yapıldı.

AK PARTİ İL BAŞKANI OSMAN ZABUN ;
Aday Tanıtım Toplantısı'nda ilk olarak AK Parti İl Başkanı Osman Zabun kürsüye çıktı. Başkan Zabun; 31 Mart seçimlerinin bizim için anlamı farklıdır. Bizim hedefimiz var. Bizim ufkumuz geniş. Büyük medeniyet lafla oturduğun yerden olacak şey değil. Büyük medeniyet gelişmiş şehirler ister. Nesillerimizi yetiştirmek zorundayız. Hem merkezde hem ilçelerde hem beldelerde o büyük medeniyete yakışır şehirleri ayağa kaldırmak zorundayız. Tarihimizden aldığımız mirası çocuklarımıza aktarmak mecburiyetindeyiz. Biz dünya devletiyiz. Büyük medeniyetin çocuklarıyız. Yerel yönetimlerin anlamı son derece önemlidir. Bizim belediye başkan adaylarımızın her biri şehrül emindir.
Bütün arkadaşlarımız değerli olmakla birlikte bir arkadaşımızı aday yaptık. Bütün teşkilatlarımız adaylarımızın yanında duracak. Gece gündüz çalışıp, 22 belediyemizi 22'sini alacağız. Samimiyet, başarı, yetenek hepsi bizim adaylarımızda mevcuttur" AK Parti İl Başkanı Osman Zabun konuşmasını sonlandırdı.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ MEHMET UĞUR GÖKGÖZ ;
31 Mart'ta 22'de 22 yapmayı Cumhurbaşkanımıza söz verdik. Hazır mıyız Yalvaç, Hazır mıyız Gelendost diyerek tüm ilçe ve beldeleri tek tek "hazır mıyız" dedi. İnşallah 31 Mart'ta aynı coşkuyla aynı samimiyetle çıkacağı. ve Isparta’mızı kendilerine emanet edeceğiz. Hep birlikte Isparta mıyız, Isparta. Bu azmimiz ve gayretimiz inşallah 31 Mart'ta sandığa yansımı temennisiyle "Beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağmurda, şimdi dinlediğim tüm şarkılarda bana her şey sizi hatırlatıyor" dedi.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ RECEP ÖZEL;
Aday olabilmek önemli. Ak parti bu dönemde 31 Mart seçimlerinde şuana kadar rekor düzeyde bir aday adayı, meclis üyesi ve il genel meclisi müracaatı oldu. Rekor kırmış bulunmaktayız. Sınırlı sayılarda aday gösteriliyor. Başkanlık adaylığı için müracaat eden tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Aday olmak güzel, önemli ama en önemlisi 31 martta sandıktan çıkabilmek. 22 de 22 yapabilirsek tulum çıkartmak istiyoruz. Tabi ki bu çalışmayla oluyor. Adaylarımız adaylık için ne kadar mücadele ettiyse seçim için daha fazla mücadele etmeli. Ak Parti beni aday etti nasıl olsa partiyle seçilirim yok. Çalışmamız lazım. Kırgınlıklar küskünlükler geçmişte kaldı önümüze bakalım 22 de 22 yapalım. Adaylarımıza başarılar diliyorum.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SÜREYYA SADİ BİLGİÇ ;
Sizlerle birlikte olmak büyük onur. Ama onunda ötesinde ufukta sandık görülse beni ayrı bir heyecan sarıyor. Sadece ve sadece milli iradeye inanmışız. Mutlak süratle o sandığa inanmamız güvenmemiz o sonucu alıp başımın üstüne koymamız ve hayırlı bir neticenin çıkması için çalışmamız gerekiyor. Okullarda sandık başında bekleyenlere görevlilerle, mahalle temsilcilerimize bugüne kadar her seçimde çocuklarının geleceğini ve birlik ve bekamız için ezanına ve bayrağına sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Partimizde her noktada bulunan arkadaşlarımıza bugüne kadar vermiş oldukları hizmetten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun.
Biz gerçekten liderimiz Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanımız ile gönüllerin partisiyiz. Milletin desteği ile oyu ile varız. O gönüle giden yolu bulmak. Bunun birinci şartı her türlü kibirden mutlak süratle uzak durmak. Şımarıklıktan uzak durmak, önce tevazu olmak. Bizim makamlarımız gelip geçicidir. Bunu kimse hak görmesin. görevdir. Bu bayrak yeniden ehline teslim edilecektir. Rahmetle minnetle anılabilmektir. Bunun yanında insanlara sahip çıkmakdan sevmekten kucaklamaktan geçer. Onun önümüzdeki süreçte sahaya çıktığımızda yapmamız gereken milletimiz ve ıspartalı ile kucaklaştır. Tek tek bütün kapılarının ziline hazırmıyız. Hazır mıyız varmıyız. Bunu yaparken samimiyetle yapmalıyız. Onun için insanların aklıyla oynamadan ayağı yere basan projelerle insanlarımızın karşısına çıkmalıyız. Bunun yolu bundan geçiyor. Hayal yalan olmayacak şeyleri söylemenin hiç kimseye faydası yoktur. Gayret edeceğiz. Ben şimdiden Ispartamız için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.

MKYK ÜYESİ TUĞBA IŞIK ;
İlk olarak AK Parti iktidarının hizmetlerini anlattı. Yerel seçimler adete genel seçim havasında geçti. Kalkındırmaya yerelden devam ettik. Artık tevazu, samimiyet ve gayretle önce millet önce memleket diyeceğiz. Hazırmıyız buna. AK Partimiz icraatlarını yerleştirirken, vesayet odakları da boş durmuyordu. Türlü engellerle mücadele ederken, halka hizmet hakka hizmettir diyerek çalışıyorduk. Ama AK Parti hükümetleri 2023'e taşımak için aşka heyecanlı çalışarak ayağa kalkan şehirleri vücuda getirdi.
Başımızı 15 Temmuz fetö darbesi oldu. Milletimiz dedi ki tek devlet tek vatan anlayışı ile Cumhurbaşkanımızın arkasındayım dedi. Raibamız ile 2023 vizyonu ile devam ediyoruz.
Artık yerel seçimlerde kendi ilinde kendi belediye başkanını seçiyor. Ben bundan çok emin oldumki Isparta greçekten kendi yüreğini anlayan kendi gönlünden çıkaran adaylarımızı ortaya koydu. Hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Recep Tayyip Erdoğan'ın belediyeciliği çevreyi koruyan, dünya şehirleri ile yarışan şehirdir. Başkan adaylarımız ile birlikte destek olarak hem beraber tek millet tek vatan tek bayrak anlayışı ile onların arkasında tek vücut olmaya hazırmıyız.

AK PARTİ ADAYLARI TANITILIYOR
ÖNCE BELDE BAŞKAN ADAYLARI TANITILIYOR
Senirkent Büyükkabaca Belediye Başkanı Adayı Ali İhsan TEMURÇİN
Şarkikaraağaç Çarıksaraylar Belediye Başkanı Adayı Mehmet BİNGÖL
Şarkikaraağaç Çiçekpınar Belediye Başkanı Adayı Derviş AÇAR
Gönen Güneykent Belediye Başkan Adayı Metin KUTSAL
Yalvaç Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Ahmet KELEK
Isparta Merkez Kuleönü Belediye Başkan Adayı Nuri ERDOĞAN
Eğirdir Sarıidris Belediye Başkan Adayı Eşref DEMİRCAN
Isparta Merkez Sav Belediye Başkan Adayı Şakir İPEKÇİ
Keçiborlu Senir Belediye Başkan Adayı Hasan BABACAN

İLÇE ADAYLARI TANILIYOR
Aksu Belediye Başkan Adayı Veli KAHRAMAN
Atabey Belediye Başkan Adayı Tevfik ATASOY
Eğirdir Belediye Başkan Adayı Veli GÖK
Gelendost Belediye Başkan Adayı Mehmet SEZGİN
Gönen Belediye Başkan Adayı Vedat KAYA
Keçiborlu Belediye Başkan Adayı Yusuf Murat PARLAK
Senirkent Belediye Başkan Adayı Kadir HEYBELİ
Sütçüler Belediye Başkan Adayı Mustafa ÜSTÜN
Şarkikaraağaç Belediye Başkan Adayı İsa ÇARKACI
Uluborlu Belediye Başkan Adayı Mehmet ÜNVERDİ
Yalvaç Belediye Başkan Adayı Mustafa EREN
Yenişarbademli Belediye Başkan Adayı Mehmet ÖZATA

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler