Ali Bal MHP'den İstifa Etti

MHP Atabey Belediye Başkanı Ali Bal, Partisinden istifa ettiğini açıkladı. İşte Ali Bal'ın Basın Açıklaması.

Yayınlanma:
Güncelleme: 08 Mart 2011 09:33
Ali Bal MHP'den İstifa Etti

1- Atabey-Gönen-Uluborlu ve Isparta’nın pek çok ilçesinin ilçe başkanlıklarını seçilmiş kişilere saygı duymayarak keyfi olarak fesh ettiğiniz, Isparta merkez teşkilatının komple istifasını nazarı itibara almadığınız, demokrat davranmadığınız ve seçilmiş kişilere saygı duymadığınız görüldüğünden partinizden istifa ediyorum.
 
2- İlçemize gerek milletvekiliniz tarafından gerekse teşkilat tarafından hiçbir yardım yapılmadığı, kurmak istediğimiz beton santrali için gerekli destek ve yardımda bulunulmadığı dolayısıyla çalışan işçilerimizin aç bırakıldığı, Atabey’in ekonomisini bozduğunuzdan dolayı partinizden tekrar istifa ediyorum.

3- Şahsıma seçimde partinize katılmam için özel isteklerde bulunduğunuz dolayısıyla Atabey’de yüksek olan şahsi oyların partiniz hanesine yazıldığından, size yaptığım katkıdan dolayı üzüntü içindeyim. Partinizden yeterli sevgi ve saygıyı görmediğimden, demokrasiye inancınız olmadığından dolayı tekrar istifa ediyorum dedi.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler