Atakan Yazgan Ispartaspor İçin Geliyor

Ispartapor'un Onursal Başkanı İşadamı Atakan Yazgan, Ispartaspor için geliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme: 06 Aralık 2010 10:58
Atakan Yazgan Ispartaspor İçin Geliyor

Ispartapor'un Onursal Başkanı İşadamı Atakan Yazgan, Ispartaspor'un içinde bulunduğu durumdan kurtarılmasını sağlama noktasında görüşmeler yapmak üzere yarım akşam Isparta'ya gelecek. Çarşamba günü bu konuda geniş kapsamlı bir toplantı yapılacak.

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden ve lisansa engel borçların yönetim kurulu tarafından ödenmemesi yüzünden maçlara gençlerle çıkan ve tarihinin en rezil sezonunu yaşayan Ispartaspor'da içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulma umutları doğuyor.

ATAKAN YAZGAN GELİYOR

Ispartaspor için yeni bir yönetim oluşturulması noktasında geçtiğimiz günlerde başlatılan görüşmeler bu defa İsparta'da devam edecek. Bilindiği gibi Vali Ali Haydar Öner İstanbul'a giderek Ispartaspor'un Başkanı olmayı düşünen Yalvaçlı İşadamı Hasan Köstüklü ile görüşmüş ve bu görüşmeye Ispartapor'un Onursal Başkanı Atakan Yazgan da katılarak desteğini ortaya koymuştu.

İşte bu doğrultuda, 1999 sezonunda Ispartaspor'u şampiyon yaparak 2. Lige çıkartan Ispartaspor'un Onursal Başkanı İşadamı Atakan Yazgan'ın Isparta'da birta- kım görüşmeler yapmak üzere Isparta'ya geleceği bildirildi.

GÖRÜŞMELER ISPARTA'DA DEVAM EDECEK

Vali Ali Haydar Öner'in de açıkladığı gibi Ispartaspor'un Onursal Başkanı İşadamı Atakan Yazgan'ın Ispartaspor Yönetimine direk olarak kendisinin girmeyeceği ancak oğlunu yönetime koyacağı öğrenildi, işadamı Atakan Yazgan bu doğrultuda yarın akşam Isparta'ya gelecek ve Cumartesi günü başta Ispartaspor yönetimi olmak üzere Isparta'da bazı kişi ve kuruluşlarla görüşmeler yapacak.

HASAN KÖSTÜKLÜ DE GELECEK

Öte yandan, Ispartaspor Kulübü Başkanlığı konusunda kendisi ile görüşmeler yapılan Yalvaçlı İşadamı Hasan Köstüklü'nün de Cumartesi günü Isparta'ya geleceği ve İşadamı Atakan Yazgan'ın da katılacağı bir takım toplantılar yapılarak kulübün durumunun ayrıntılarıyla ele alınacağı ve kararın buna göre verileceği edinilen bilgiler arasında.

yorum.jpg

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler