Atölye Çocuk Montessori'de 2. Dönem Kayıtları Başladı

Atölye Çocuk Montessori Kreş & Anaokulu'nda (2/6 yaş grubu) eğitim-öğretim yılı 2. dönem için kayıtlar başladı.

Yayınlanma:
Atölye Çocuk Montessori'de 2. Dönem Kayıtları Başladı

Atölye Çocuk Montessori Kreş & Anaokulu'nda (2/6 yaş grubu) eğitim-öğretim yılı 2. dönem için kayıtlar başladı. Atölye Çocuk Montessori Kreş & Anaokulu'nda sınırlı sayıda kontenjan için acele edin. Tanışmak için sizleri bekliyoruz.

ATÖLYE ÇOCUK MONTESSORİ KREŞ & ANAOKULU'NU YAKINDAN TANIYALIM

Hızırbey Mahallesi 1572 sokak No:9'da (Hızırbey ortaokulu yanı) hizmet veren Atölye Çocuk Montessori Kreş & Anaokulu 2-6 yaş grubu çocuklara eğitim-öğretim veriyor.

Amacımız her çocuğun içinde var olan değerlerin okulumuzdaki güvenli ortamda Montessori eğitim teknikleri, ve diğer Waldorf ve ReggioEmilla eğitimlerini uyguladığımız eğitim yöntemlerini kullanarak güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile en yüksek seviyeye ulaşmasını sağlamaktır.

Her bir çocuğun önceden hazırlanmış öğrenme ortamında, öğrenmeyi kendi başına deneyimlemesini ve potansiyel yeteneklere hakim olmalarını teşvik etmeyi sağlıyoruz. Eğitimi bağımsızlık, özerklik, özgürlük ve insan dayanışması için bir araç olarak görüyoruz veçocuklarımızı gelecekteki fırsatlar, sorumluluklar ve deneyimler için hazırlamaya çalışıyoruz.

Atölye çocuk montessori, tüm çocukların mutlu olduğu ve Hızırbey Mahallesinde sessizliğin, huzurun kalbinde yer edinen kapsamlı bir okuldur.

İnsan gelişiminin önemine değer veriyoruz ve bu sayede çocukların öğrenmek istedikleri ve okula gitmek istedikleri hazır ve doğal bir ortam sağlıyoruz.

2022-2023 eğitim öğretim yılında okulumuzda uygulamaya başlayacağımız zenginleştirilmiş eğitim programı olan birth2day “doğadan okula eğitim modeli” ile öğrencilerimize yeni ufuklar açmayı hedefliyoruz.

Bizleri yakından tanımanız için sizi okulumuza bir kahve içmeye bekliyoruz.

Hızırbey mahallesi 1572 sokak no:9 (Hızırbey ortaokulu yanı) Isparta

0 542 153 65 95 - 0 506 587 99 39

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.