Ayakların Yere Bassın Başkan!

Ayakların Yere Bassın Başkan!

Yayınlanma:
Güncelleme: 20 Mart 2019 17:24
Ayakların Yere Bassın Başkan!

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Av. Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın “Cumhurbaşkanımız, Türkiye’ye 50 bin konut yapılacağını söyledi, belli olmaz 50 bin ‘i ben tek başıma da yapabilirim, işim rast giderse” sözlerine “Ayakların yere bassın” diye tepki gösterdi.

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu, Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın’ın katıldığı televizyon programında “Cumhurbaşkanımız, Türkiye’ye 50 bin konut yapılacağını söyledi, belli olmaz 50 bini ben tek başıma da yapabilirim, işim rast giderse” ifadelerine tepki gösterdi.

Gökmenoğlu açıklamasında “50 bin konut, şaka değil tam 50 bin konut yapma sözü veriyor. Ama işi rast giderse! Açık kapıda bırakıyor. Akıl ve mantığın almadığı bu işi analiz etmek, anlamak bile imkânsız. Haberi dinlerken bile hayret ve endişe içinde izledim. Yaşına verdim olmadı, kaç dönemdir toplu konut çalışması yapmadı, dürttüler hırs yaptı diye düşündüm olmadı, hayal gücü çok geniş dedim yine olmadı… Olmaz da zaten. Yusuf Ziya Günaydın olmaz. Ayakların yere bassın, bir uyanın, neyin ve kimin gazı bu Sayın Başkan?

Biz çiftliğini 5000 baş hayvana çıkarsın diye ortaya bir laf attık; AKP adayı gitti saydı 497 büyükbaş hayvanım var diye açıklama yaptı. Tabi ticaret odasına gelen kredilerden, hibelerden, köylüye dağıtılması için devlet destekli çalışmalardan bahsetmeden yaptı açıklamalarını.
Normal tabi sizlerin mantığı “Bal tutan parmağını yalar” olunca böyle oluyor.

Sizde şimdi ortaya bir laf atıyorsunuz; soyut ve maddi olgulardan uzak, Sayın Günaydın. Kaç dönemdir toplu konut çalışması adına tek bir çalışmanız olmadığından gidip sayacak konut bulamadık. Gerçi geçmiş dönemde Isparta’mızı Houston yapıyordunuz, Şehir Hastanesinden kat be kat büyük hastane kuracaktınız ama yine göremedik. Otogar projesi yaptınız, kamulaştırmaları tamamlamadan paldır küldür inşaata başladınız, sonuç yine hüsran!” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.