Başkan Tural, Tek Aday

27 oda başkanı tarafından Esnaf Odaları Birliği Başkanlığına tek aday, Başkan Ahmet Tural belirlendi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 06 Mayıs 2022 12:47
Başkan Tural, Tek Aday

Isparta Esnaf Odaları Birliği’nin Genel Kurulu 7 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek. 15 Nisan’daki iftar yemeği sonrası 27 oda başkanı tarafından Esnaf Odaları Birliği Başkanlığına mevcut Başkan Ahmet Tural aday olarak gösterilmişti.

Isparta Esnaf Odaları Birliği’nde kongre günü 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü olarak belirlendi.Konuya ilişkin edinilen bilgilere göre, geçtiğimiz Mart ayında oda seçimlerinin tamamlanmasının ardından sıra Isparta Esnaf Odaları Birliği’nin kongresine geldi.

7 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 10.00 da Süleyman Demirel Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kongrenin gündemi şöyle:Açılış, başkanlık divanının teşekkülü, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, Başkanlık divanına tutanakları imzalama yetkisi verilmesi, Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi, Denetim Kurulu raporunun okunması ve müzakeresi, Bilanço, gelir ve gider hesaplarının okunması ve müzakeresi, bilanço gelir gider hesaplarının kabulü veya reddi, Yönetim Kurulu ve denetim kurulunun ayrı ayrı ibrası, Yeni Dönem çalışma programı ile bu program içinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçenin görüşülmesi , kubulü.

Yeni dönem çalışma programı ile bu program içinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçenin görüşülmesi kabulü veya reddi, aylık ücretlerin huzur haklarının yolluk ve konaklama ücretlerinin tespit edilmesi. Dilek ve temenniler. Seçimler.

MEVCUT BAŞKAN TURAL 27 ODA BAŞKANI TARAFINDAN TEK ADAY GÖSTERİLMİŞTİ

Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ahmet Tural’ın tek aday olarak katılacağı Birlik Kongresi öncesinde 15 Nisan tarihinde düzenlenen iftar yemeğinde Birliğe kayıtlı 27 Oda tarafından Tural başkan adayı olarak gösterilmişti.  

İftar buluşmasında oda başkanları, 7 Mayıs Cumartesi günü yapılacak Birlik olağan genel kurulunda Başkan Ahmet Tural’ı güçlü bir şekilde destekleyerek aday olarak göstermişti.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.