Bilgiç'ten İl Özel İdareye Teşekkür Ziyareti

Bilgiç'ten İl Özel İdareye Teşekkür Ziyareti

Yayınlanma:
Güncelleme: 18 Temmuz 2019 18:42
Bilgiç'ten İl Özel İdareye Teşekkür Ziyareti

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Isparta Ak Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Isparta İl Özel İdaresini ziyaret etti.

Ziyaretinde konuşan Bilgiç, “Bugün burayı ziyaret etmemdeki asıl amaç 3 yıl önce 15 Temmuz’da göstermiş oldukları gurur verici çalışmalardır “dedi.

Bilgiç şunları söyledi “Özel idareyi ziyaret etmemin sebebi başta genel sekreter, genel sekreter yardımcıları olmak üzere bütün birimlerimiz hem de özel idare çalışanlarımızın tamamına bir şükran borçluyuz. Özel idareyi ziyaret etmemin sebebi başta genel sekreter, genel sekreter yardımcıları olmak üzere bütün birimlerimiz hemde özel idare çalışanlarımızın tamamına bir şükran borçluyuz. Belki o gün Türkiye’de en erken 15-20 dakika içerisinde bütün ekipleriyle araçlarıyla toplanarak hiçbir şekilde gözlerini kırpmadan gidip Eğirdir Dağ Komandodan çıkan Harbiyelilere müdahale yapan onların önünü kesen bütün yolları kapatan yolları kazan araçlarıyla müdahale eden askeri geçişi ortadan kaldıran özel idaremiz olmuştur. Diğer kurumlarda arkasından gelmiştir ama burada en büyük rol özel idarenin ve çalışanlarınındır o gün maalesef elim gecenin yıl dönümünde genel sekreterimiz ve onun nezdinde çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Gerçekten Isparta bütün Türkiye’ye örnek oldu bugüne kadar tüm Türkiye’ye hizmetleriyle örnek oldular ve olmaya da devam ediyorlar ama vatanperver olmanın gözütok olmanın ne anlama geldiğini de bütün Türkiye’ye gösterdiler. Herkes tek gündeliklerde saklanırken kaçma arayışları içerisindeyken bulundukları yerlerden tesislerden kafalarını dışarıya çıkaramazken genel sekreterimiz genel sekreter yardımcımız TKDK koordinatörü Süleyman Gülcü yanlarında polislerle birlikte Eğirdir’den gelen Harbiyelileri taşıyan otobüsleri 6-7 kişi karşılamışlardır ve durdurmuşlardır hepsine teşekkür borçluyuz bugün ortada gezinen 15 Temmuz havadisi var 15 Temmuzla o süreçte özel idare ekibi bütün personeliyle herkes bir davranış ortaya koşmuştur. Rabbim bir daha böyle elim havadisleri yaşatmasın" dedi.HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.