“Bir Ramazan Ayına Daha Erişmenin Mutluluğu Ve Huzuru İçindeyiz"

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 02 Nisan 2022 16:11
“Bir Ramazan Ayına Daha Erişmenin Mutluluğu Ve Huzuru İçindeyiz"

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Cesur, “Bir Ramazan Ayına daha erişmenin mutluluğu ve huzuru içindeyiz. Ramazan, bizleri iyilikte buluşturmakta, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulmasına, kardeşlik duygularının yeniden yeşermesine imkân sağlamaktadır.Ramazan Ayının ülkemizde ve dünyada bilhassa İslam âleminde barış içinde, kardeşlik dostluk ve sevgi içerisinde geçirilmesini diliyorum. İnşallah her şey memleketimizin halkının istediği gibi olur.

Türkiye’nin huzura, barışa ve artık iyi olmaya ihtiyacı vardır. Kardeşliğin daha çok pekişmesi lazımdır. Ramazan Ayı bunun için güzel bir imkân sunmaktadır ve dostluk duygularını daha çok güçlendirmek için en uygun zamandır. Halkımız dostluk ve sevginin değerini bilir. Onun için bugün kutlanmaya başlanan Ramazan Ayı, herkese hayırlı uğurlu olsun. Bu mübarek günlerin sevabı olsun. Bu sevap ülkemizin zorluklarını alıp götürsün. Daha İYİ, daha güzel bir Türkiye, daha sakin, daha kardeşçe, daha iyi yaşanan bir Türkiye olsun istiyoruz. İnşallah her şey daha iyi olur.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, Mübarek Ramazan Ayının ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.” 

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.