"Bizden Daha İyisini Yapacak Varsa Buyursun Gelsin"

Türkiye 2. Futbol Ligi Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32Spor’da Başkan Gültekin Özdemir ve Basın Sözcüsü Serkan Başpınar, “Ne var Ne Yok” programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
"Bizden Daha İyisini Yapacak Varsa Buyursun Gelsin"

Türkiye 2. Futbol Ligi Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32Spor’da Başkan Gültekin Özdemir ve Basın Sözcüsü Serkan Başpınar, “Ne var Ne Yok” programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yeni sezonda takımın başında devam etmelerinin Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in kararına bağlı olduğunu belirten Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir, “Bizim burada devam edip etmemiz Şükrü Başkana bağlı. Başkanımız burada arkadaşlar devam edeceksiniz derse onun sözü bizim için yeterlidir, biz devam ederiz. Ama bize şunu da söyleyebilir. Arkadaşlar siz yoruldunuz yeter, ben başka bir kadro kurdum. Yönetim kadrosu talip olacak insanlar olabilir. Şükrü Başkanıma ulaşıp onla görüşüp, mutlaka talip olacaklarsa ellerinde bir proje ile takıma nasıl yöneteceklerini Şükrü Başkanımı ikna ederlerse başkanım bize derse ki arkadaşlar ben bu sene bu arkadaşların daha iyi yöneteceğini inanıyorum, onlarla devam ediyorum diyebilir. Bize Başkanım devam edeceksiniz derse de tamamen bu Şükrü Başkanın tasarrufu.” dedi.

SEÇİM BİTİNCE HERKES KABUĞUNA ÇEKİLİYOR
31 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye Başkan Adaylarının Isparta32spor’u Süper Lig’e çıkaracağız sözlerine de değinen Isparta 32 Spor Başkanı Gültekin Özdemir, “Seçim bitince herkes kabuğuna çekiliyor, Isparta32spor gene yalnız, hiç kimse yok.” Diyerek sitemde bulundu.

Bu takımın Isparta’nın takımı olduğunu herkesin sahip çıkması gerektiğini ve kimin başkan olduğunun önemli olmadığını herkesin destek olması gerektiğini belirterek, “Bir evrak gösterdim Kanal32 aracılığıyla. Dedim ki bize bırakılan mizan. Bize bırakılan mizanı bırakan bir önceki yönetim. Ben bunu söylüyorum. Memleketteki insanlar ertesi gün sosyal medyasına yazı yazıyor 2 milyon – 3 milyonla takım kurdular. Önceki başkan 7 Milyonla takım kurduğunu zaten kendisi bıraktığı mizanda söylemiş. Ben söylemiyorum ki bunları. Adama telefon açıyorum bıraktığın mizanda 7 milyon TL. Ben biliyorum 2-3 Milyon TL’ye kurduk diyor.

Atakan başkan bu kulübe başkanlık yapmış çok emeği geçmiş Allah razı olsun. Bu kulüp buraya gelirken başında da o varmış gene Allah razı olsun. Ne emeğini nede bu kulübe kattıklarını inkar edende kim ne diyorsa o olsun, çok önemli değil. Ama herkes şunu anlasın biz adamı tanımıyoruz, görmüyoruz. Adamla bizi birbirimize düşman ettiler.

Belediye Başkanlığı seçim döneminde Sizin hazırlayıp sunduğunuz Ne Var Ne Yok programında Atakan Yazgan Bey dediki, mevcut başkan dedi böyle bir şey söylemiş dedi. Merak etmesin dedi haziran da geleceğiz kulübü alıcaz dedi. Belediye Başkanı olursam alacağız demedi. Haziranda gelicez alıcaz dedi. Sen bu kulübe hizmet etmiş misin 3 yıl. Bu kulübü buraya getirmiş misin. Niye atıyosunuz ya seçim zamanı geliceksiniz buraya ahkam kesiceksiniz. Süperlige çıkarıyoruz diye vaatler vericeksiniz. Sadece Atakan Bey için söylemiyorum Başka Belediye Başkan Adaylarıda bunları söyledi. Kimse sizden bu takımı Süperlige çıkarın falan demedi. Böyle bir talep yok. Bu takıma sahip çıkalım, hepimizin takımı, Isparta’nın takımı bu. Yani kimin başkan olduğunun önemi yok, hepimiz bu takıma sahip çıkalım. Yani bu takımı iyi bir yerlere getirmek için mücadele edelim. Seçim bitince herkes kabuğuna çekiliyor, Isparta32spor gene yalnız, hiç kimse yok.” İfadelerinde bulundu.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.