Bu Kulüp’te İş Var!

Bu Kulüp’te İş Var!

Yayınlanma:
Bu Kulüp’te İş Var!

İşkur İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İş Kulübü’nde düzenlenen ve 18 kursiyerin katıldığı eğitim seminerinin sertifika töreni Vali Ömer Seymenoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Isparta Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde; bireylerin iş arama sürecinde beceri edinmeleri, kendilerine uygun iş ilanlarını uygun kanallardan takip etmeleri, mülakat yöntemlerini öğrenerek işverenlerle olumlu ilişkiler kurabilmeleri için özel ve yoğunlaştırılmış danışmanlık hizmetleri sunan İş Kulübü’nde, 11-14 Mart tarihleri arasında, Süleyman Demirel Üniversitesi ile Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde öğrenim gören 18 öğrenciye eğitim verildi.

DOĞRU İŞ ARAMA YÖNTEMLERİ ANLATILDI
İş Kulübü Lideri, İş ve Meslek Danışmanı Hüseyin Yeşilyurt’un yürüttüğü etkinlikte, ilk gün kişilik testleri ile kendilerini kişisel ve mesleki olarak tanımaları sağlanan öğrencilere, etkili öz geçmiş oluşturma, iş arama kanallarının doğru kullanımı, iş görüşmesinde yapılması gerekenler hakkında ayrıntılı bilgi sunuldu ve konu ile ilgili uygulama yapma olanağı sağlandı.

KURSİYERLERİN SERTİFİKAYARINI VALİ SEYMENOĞLU VERDİ
Dört gün süren eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara sertifikalarını, İl Müdürü Gürsel Öksöz’ün daveti üzerine İş Kulübü’nü ziyaret eden, Vali Ömer Seymenoğlu verdi. İşkur’un bu profesyonel hizmetinin önemine değinen Seymenoğlu, bireylerin bu eğitimde edindikleri bilgilerin iş bulma konusunda kendilerine oldukça faydalı olacağını düşündüğünü belirterek, İş Kulübü Lideri Hüseyin Yeşilyurt’a ve katılımcı öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.